Topoľčiansky Minifest 2016 Horkýze Slíže,Ine Kafe,Karpina,Pil C

Podujatie Topoľčany

Topoľčiansky Minifest 2016(Horkýze Slíže,Ine Kafe,Karpina,Pil C)

Druhý ročník Topoľčianskeho Minifestu je už za dverami ! :) ..... Po minuloročnej návšteve takmer 2000 ľudí chcú organizátori prelomiť túto hranicu. Preto prichádza z veľkými zmenami . Prvou hlavnou zmenou je že festival prinesie viacero žánrov ( Rock, Punk rock, Pop,Hip-Hop) ( v podaní interpretov ako HORKÝŽE SLÍŽE,INE KAFE,KARPINA a PIL C !) tak aby si každý návštevník prišiel na svoje .
Druhou zmenou je: rozšírenie areálu pridanie viac stánkov pre rýchlejšie obslúženie každého z náštevníkou a nevystával dlhé rady :)
Tretou zmenou je : vyhoveniu rodinám z deťmi do výšky 120 cm ktorý majú vstup zdarma ,podmienkou je doprovod osoby staršej ako 18 rokov.
Štvrtou zmenou organizátori potešia ZTP návštevníkov ktorý majú vstup zdarma (podmienkou je na každého ztp min jeden sprievod ktorý si hradí vstupné.)
Piate vylepšenie : Návštevníci si môžu vybrať so štyroch mladých kapiel ktorá kapela bude otvárať festival , internetovým hlasovaním :)
A to najlepšie na koniec ! :) Znížili sme cenu vstupného a zlepšili program ! Cena začína už od 7,00 € ! Cena sa bude zvyšovať !

Vstupenky dostupné tu :https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22587

Miesto konania podujatia: Topoľčany, Nitranský kraj, Slovensko, Topoľčany
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22587
Dátum začiatku podujatia: 29. Októbra 2016 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 30. Októbra 2016 02:00
Pravdepodobné súradnice: 48.5667N 18.1833E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Topoľčiansky Minifest 2016(Horkýze Slíže,Ine Kafe,Karpina,Pil C)

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia