Tradičná burza jesenného a zimného oblečenia 2019

Podujatie Bratislava

Tradičná burza jesenného a zimného oblečenia

Tradičná burza jesenného a zimného oblečenia, hračiek, športových potrieb a tehotenského oblečenia. Od 10:00 hod v záhrade Hojdany.

Podmienky PRE PREDÁVAJÚCICH:

- netreba sa vopred registrovať. V sobotu prídete, pri bráne službe uhradíte poplatok, nájdete si miesto na predávanie , rozložíte sa a predávate. Ceny odporúčame nízke, symbolické, vtedy predáte určite...V septembri tovar jesenný, zimný, na jarnej burze sa predáva tovar jarný a letný. Niekedy zaradíme netradičnú letnú burzu cca v máji preto sledujte web a fb.

Dôležité upozornenie: neposkytujeme žiadne stoly, stoličky ani koberce ako v minulosti. Je nutné aby ste si doniesli vlastné podložky pod tovar!!!!!

Ak predávate použité detské oblečenie, hračky, knižky, športové potreby, ste práve tí, pre ktorých naše burzy už viac ako 15 rokov robíme. Vstup pre vás predávajúcich je 5 Eur. Ak prídete do Hojdany predávať svoje hand made výrobky alebo nový tovar, vstupné pre Vás je 10 Eur. Prosíme nahláste toto pri vstupe, budete mať inak označené lístky.
- máme pre vás cca 60 burzovných miest (1 burzovné miesto = 1 vstupenka = cca 2 metre predajného miesta) . Prineste si igelit alebo nepremokavú podložku, pretože zem môže byť premočená a starú deku, príp. sušiak na bielizeň alebo niečo, kde si rozložíte svoj tovar. Poplatok je 5 Eur za predajné miesto. Pretože predávajúcich je veľa, tak aby sme sa pomestili, jedno vami vytvorené burzovné miesto = cca 2 metre na šírku!
(Ďakujeme za porozumenie a vzájomnú toleranciu. Vďaka tomu sme sa vždy doteraz pomestili.)

Ešte prosba: ak ste sa rozhodli na konci burzy svoj nepredaný tovar nechať v časti Darujem, prosíme nezbavujte sa na tomto mieste letného (nemáme ho kde uskladňovať do budúceho leta), starého, nemoderného, poškodeného a nečistého oblečenia! Takéto odevy naozaj nemôžeme ďalej darovať charite...

VSTUP PRE PREDÁVAJÚCICH JE Z VEĽKEJ BRÁNY ZBOKU = priamo do záhrady. Brána sa nachádza vedľa trafostanice, otvárame ju o 9.45 hod.

PRE KUPUJÚCICH:

- privítame vás pri vstupe do MC Hojdana - "malá brána." Otvárame ju o 10.00 hod.
- vstupný poplatok na burzu je pre vás 1 Euro / rodina (otec+mama+deti)
- miesto DARUJEM je naľavo od brány pre kupujúcich = pri záhradnej búdke

PRE VŠETKÝCH:

Nevieme, aké bude v sobotu počasie. (Zbytočne nám počas celého týždňa pred burzou telefonujete, či bude burza...) Pravidlo máme však také: ak neprší a nesneží, akcia sa koná. Ak je chladno, treba sa dobre obliecť. Konečné rozhodnutie, či burza bude alebo nie, sa môžete dozvedieť ráno od 8.00 na tel. čísle Hojdany: 0911 024 363 . Už sme sa polepšili a ráno to tiež "vyhodíme" na web aj na fb:)
PRE VŠETKÝCH VEĽKÁ PROSBA: neparkujte na trávnikoch a neblokujte jednosmerku nevhodným zaparkovaním! Skúste si to zariadiť tak, aby ste po vyložení tovaru odparkovali napr. pri Štrkoveckom jazere. Povieme to na rovinu - máme prajných susedov, ostrozrakých, ktorí v šťastí, že sa čosi deje, pozorne všetko sledujú a spravodlivo ihneď konajú: volajú strážcov poriadku (s papučami).
V areáli máme vysadené stromčeky. Prosíme vás a vaše deti, aby ste nám ich nepošliapali a nezničili.
Rešpektujte, prosíme, pokyny organizátorov (nejako sa označíme - a - veď nás poznáte...).ĎAKUJEME!

...a prajeme si navzájom, aby sa akcia vydarila. Tešíme sa na vás!

Sobota 21. septembra 2019 o 10:00 – 13:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia