TRI GRÁCIE Z UMAKARTU

Podujatie Žilina

TRI GRÁCIE Z UMAKARTU

Sme veľmi radi, že sa nám podarilo pre Vás toto podujatie presunúť na termín 18.02.2019. Pôvodné vstupenky však bohužiaľ neostávajú v platnosti, a teda je púotrebné ich vrátiť na mieste kde boli zakúpené a následne si kúpiť nové.

Trpká komédia o stretnutí, ktoré raz muselo prísť, ale aj tak bolo nečakané. Tri ženy v jednej kuchyni, chlebíčky, na ktorých už pomaly zasychá vlašský šalát, tri dni plné nečakaných zvratov.

Kaderníčka Marta je čerstvá dôchodkyňa. Je to typ ženy, ktorý vie, kde sa čo „šustne“ a na všetko má svojrázny názor. Jej sestra Helena žila dlhé roky vo Švajčiarsku a teraz sa vracia späť domov doriešiť dedičstvo po matke. V skutočnosti ale hľadá nový zmysel života. Eva je Martina dcéra, trochu pri tele, ale inak skvelá ženská so zmyslom pre humor. S mamou už niekoľko mesiacov plánujú jej svadbu. Keď však Eva stojí v salóne v svadobných šatách, zisťuje, že sa vlastne ani vydávať nechce. A tak uteká domov k mame aby si premyslela, čo ďalej robiť so životom. A všetko sa môže rozbehnúť...

Účinkujú:

Marta Sládečková (Marta),
Kamila Magálová (Helena),
Petra Polnišová (Eva)

Veľká scéna Domu odborov
Začiatok : 19,00 hod.
Vstupné : 18 €
Predpredaj : recepcia Domu odborov, www.ticketportal.sk
Viac info : 041/72 320 64

Fotografie
Podobné podujatia