Tuk-tukom po Srí Lanke a zo Sahary na Jebel Toubkal

Podujatie Bratislava

Tuk-tukom po Srí Lanke a zo Sahary na Jebel Toubkal

Vyberte sa s nami počas mája spoznávať krásy Maroka a v apríli sa vyberieme krížom cez Srí Lanku na populárnych Tuk-tukoch :)

Tentokrát nebude "beseda" venovaná zážitkom a radám ako cestovať po krajinách. Nakoľko Dobrodruh organizuje "výleto-zájazd" do týchto dvoch krajín, toto stretnutie bude venované práve týmto dvom výletom a rozprávaniu, čo by sme na nich mali zažiť a vidieť.

Program tripu Maroko:http://www.dobrodruh.sk/cestopis/podte-s-nami-do-maroka-na-jebel-toubkal-saharu-do-marakesa

Program tripu Srí Lanka: http://www.dobrodruh.sk/cestopis/sri-lanka-2016-tuk-tukom-krizom-krazom-po-ostrove

Pozvanie preto platí pre záujemcov, ktorí reálne uvažujú, žeby s nami do Maroka alebo na Srí Lanku aj vyrazili. Detailnejšie si povieme program a plán cesty, pokúsime sa zodpovedať na vaše otázky, prípadne sa môžete rovno prihlásiť.
Ak teda chcete vyraziť do sveta za zážitkami v partii ďalších dobrodruhov, ktorí radi aktívne spoznávajú svet a jeho krásy, príďte do kaviarne Dobrodruh a dozviete sa viac info.

PS: Tí, čo nemôžete prísť nám napíšte na: vylety@dobrodruh.sk

Vstup je VOĽNÝ!

Miesto konania podujatia: Dobrodruh.sk cestovateľská kaviareň & klubovňa, Vajnorská 3 /na rohu Vajnorskej a Škultétyho pri Istropolise/, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 1. Marca 2017 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Marca 2017 19:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1599N 17.1297E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Tuk-tukom po Srí Lanke a zo Sahary na Jebel Toubkal

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia