Ultrazvuk (Vec & Tono S.) - Malé Divy Turné

Podujatie Žilina

Ultrazvuk (Vec & Tono S.) - Malé Divy Turné

Dvaja štramáci Vec a Tono S. si pre fanúšikov formácie Ultrazvuk na jar pokračujú v klubovom turné s názvom Malé Divy. Svojou prítomnosťou tak opäť poctia menšie kluby, puby, či bary, kde by ich inak v tejto zostave nebola možnosť vidieť ani počuť. Prestriedajú sa za gramofónmi, povtipkujú s publikom a po koncerte požúrujú s miestnymi, čím naplno využijú čaro každého priestoru, ktorý navštívia. Budú sa proste diať Malé Divy! :)

A ako bonus, si ľudia, ktorí stoja za značkou ‘primát’, pre vás pripravili aj špeciálny merch v podobe slovenských fair trade tričiek, ktorých vizuál sa bude dopĺňať a meniť v reakcii na konkrétne miesto a mesto. Grafiku si ľudia budú môcť potlačiť sami, alebo s odbornou pomocou, pred a po koncerte v každom klube. V prípade, že nebudete nutne potrebovať nové tričko, kludne upcyklujte a priniesť si vlastné, ktoré vám už dlhšie leží vo vašej skrini. Prípadne si spontánne natlačíte grafiku na oblečenie, čo budete mať v tej chvíli na sebe.

Samozrejme si budete môcť na každej zastávke zakúpiť aj CD / LP Ultrazvuk a dokonca si ho aj nechať podpísať, ak chlapci nestratia fixku.

Sleduj ich:

@ultrazvukrap
@brancikovac
@tonosuchota
@primat.me

O support sa postará Rapertoár z Púchova:

ЯapertoáR vznikol ako projekt rapera Taibora a partie hudobníkov Toma (basa), Aďa (gitara) a Peťa (bície). Kapela si dala za cieľ hrať rap v spojení so živou hudbou. V apríli 2017 kapela vydáva debutové EP z názvom "Dilema", ktoré obsahuje 7 skladieb. Popri tvorení nových trackov, v roku 2018 vydáva Taibor svoj singel z produkcie Maměna "Obyčajný chalan" a taktiež spolupracuje s DnB producentom Nuexom, na singly "Still Believe". V roku 2019 kapela začína nahrávať materiál na nové CD, z ktorého vychádza skladba "Botd" a Taibor vydáva singel "Prachy za koncert", z produkcie Komandera.

FB: https://www.facebook.com/RapertoarBand/
IG: https://www.instagram.com/rapertoar
YT: https://www.youtube.com/watch?v=gULwkXz0pVM

Vstupné: 12 eur na mieste predpredaj 9 eur

Začiatok podujatia: 22. 5. 2020 21:00:00
Koniec podujatia: 22. 5. 2020 22:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia