Váhanie (si)

Podujatie Banská Štiavnica

Váhanie (si)

Váhanie (si) je event pre každého kto občas váha ako sa správne rozhodnúť, učí sa vážiť si veci vo svojom živote a možno aj seba, a zároveň ukončenie našej rôznorodej kapane #VAZIMSI, ktorú ste mohli postrehnúť na sociálnych sieťach alebo na našom Gymnáziu Andreja Kmeťa v Banskej Štiavnici.

Pripravujeme pre Vás 3 workshopy zamerané na rozhodnutia, hodnoty, diskrimináciu, organizovanie, dobrosť a talk so zaujímavými osobami. Naviac sa tiež dozviete ako to funguje v našej iniciatíve. Pomedzi toto všetko budete mať možnosť počas prestávok zoznámiť sa s novými ľuďmi a najesť sa. Tiež sa môžete tešiť na afterparty, rovnako ako sa my tešíme na Vás!
WORKSHOPY:
• 7 typov inteligencií
- podľa Howarda Gardnera existuje 7 typov inteligencii. Na tomto workshope vás čakajú aktivity a ulohy na každú z týchto inteligencii. Ideálne na konci workshopu budete vediet ktora aktivita vás najviac bavila a tym pádom ktorým smerom by ste sa mali .

Vstupné: 1€

PS- Konkrétne informácie budeme postupne pridávať.

Miesto konania podujatia: Art Cafe Banská Štiavnica, Akademická 2, Banská Štiavnica
Vstupenky: https://goo.gl/forms/2VL636lH9eQ3gZpj2
Dátum začiatku podujatia: 23. Februára 2017 15:30
Dátum ukončenia podujatia: 23. Februára 2017 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.4586N 18.896E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Váhanie (si)

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia