Vernisáž :: G.H. na druhú (GH2)

Podujatie Košice

Vernisáž :: G.H. na druhú (GH2)

Začiatkom novembra vystavíme v našej kaviarni novú výstavu s názvom G.H. na druhú. Stojí za ňou umelecká dvojica otca a dcéry (čo vysvetľuje jej názov). Svoje umelecké diela vám spolu predstavia na otváracej vernisáži.

KEDY: v utorok 1. novembra o 17:00
KDE: v HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
VSTUP: voľný :)

---> nezabudni odoberať naše novinky a info o podujatiach na www.halmicaffe.sk/newsletter :)

Gabriela Holcer
Nekonformistka, umelkyňa, milovníčka zvierat a cestovateľka. “Rada si razím vlastnú cestu v živote, či u nás alebo vo svete, spoznávam nových ľudí, kultúry a zvieratá. Tie potom rada zvečňujem na plátne. Snažím sa vo svete a v ľudoch vidiet pestré farby a bublinky. Ak nemaľujem, tak ma môžete pristihnút pri inej tvorivej práci alebo pri varení skvelých farebných bezmäsitých jedál.“
Viac sa dočítate na: www.gabrielaholcer.com alebo na www.facebook.com/ARTbubbleSK/

Gabi Holcer
Rodák z Košíc, ktorý žije a tvorí v rodnom meste. V roku 1974 ukončil ŠUP v Košiciach a odvtedy aktívne tvorí. Jeho výtvarná tvorba je všestranná, no venuje sa prevažne maľbe. Najčastejším motívom jeho obrazov je rodné mesto – Košice, malebné uličky a zákutia tohto prekrásneho mesta. Farebným podanim a nepatrnými ťahmi štetca dokonale vyjadruje rôznu atmosféru Košíc. A okrem tejto témy však u neho nájdete aj obrazy s tématikou zátišia, krajinomaľby a portrétov.
Vystavoval na mnohých výstavách v Košiciach, v Spišskej Novej Vsi, v Bratislave ale aj v zahraničí, napr. v Budapešti. S tvorbou Gabiho Holcera sa stretnete nielen v rodnom meste, ale aj v mnohých súkromných zbierkach na Slovensku, aj v zahraničí.
Viac sa dočítate na: www.gabrielaholcer.com/sk/o-mne-2

Ešte nie ste v našom newsletteri? Neváhajte sa prihlásiť a získate tak bezplatný odber našich noviniek: www.halmicaffe.sk/newsletter

Miesto konania podujatia: HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
Dátum začiatku podujatia: 1. Novembra 2016 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Novembra 2016 18:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7193N 21.2591E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Vernisáž :: G.H. na druhú (GH2)

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia