Vianočné mestečko na Klokočine 2019

Podujatie Nitra

Vianočné mestečko na Klokočine 2019

Rozhodli sme sa opäť spríjemniť obyvateľom sídliska Klokočina vianočný čas vytvorením trojdňového mestečka, ktoré by naše sídlisko oživilo a ľudia by sa spolu stretli aj v tomto uponáhľanom predvianočnom čase pri kvalitnom vianočnom punči, vínku, alebo dobrom jedle len tak na kus reči so susedmi a priateľmi. Tešíme sa na vašu návštevu malého ale o to útulnejšieho vianočného mestečka na Klokočine v priestoroch, kde sa konáva aj jarmok.
PROGRAM : Piatok 19,00 hod. - 21,00 hod. - Dany M Sobota : 18,00 - 21,00 hod. - Naozay PREDAJCOVIA : 1. Mr. Fluffy Pancakes - fluffy trhance s rôznymi sladkými polevami (trhané palacinky trochu inak) 2. Moje ruky - dekorácie z látky, keramika, handmade výrobky 3. Rozália Zabáková - vianočná kapustnica, lokše plnené pečienkou, cigánska pečienka, varené koleno, ryby. 4. Múzeum medoviny/TOMKA/Tradičná slovenská medovina - medovina vo fľašiach aj rozlievaná, detský medový punč, MEDOVEC, Vianočné balíčky s medom, medovinou, pečivom a sviečkami 5. Šporheltníky : placka z čerstvého kysnutého cesta plnená ďalšími ingredienciami, akými sú cibuľa, údené mäso, syr, slanina, klobása, smotana

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia