Vražda v Orient exprese

Podujatie Bratislava

15.12. PI 19:45 Vražda v Orient exprese

15.12. PI 19:45 VRAŽDA V ORIENT EXPRESE / MURDER ON THE ORIENT EXPRESS, Kenneth Branagh, USA/Malta, 2017, 115 min., 2D, angl. ver., tit., MP 12, 4.00/4.50 €

Príbeh trinástich cestujúcich podozrivých z vraždy a zároveň uviaznutých v luxusnej vlakovej súprave Orient expresu patrí medzi najslávnejšie detektívky Agathy Christie. Jej najnovšieho filmového spracovania sa ujal režijne i herecky oceňovaný režisér Kenneth Branagh, ktorý sa zároveň ujal úlohy najvýznamnejšej – detektíva Hercula Poirota. V ďalších úlohách sa objavia Johnny Depp, Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Josh Gad či Derek Jacobi. Čo začalo ako veľkolepá jazda vlakom naprieč Európou, sa razom mení v jednu z najelegantnejších, najnapínavejších a najviac strhujúcich záhad všetkých dôb. „Vražda v Orient exprese“ rozpráva príbeh trinástich cudzincov, ktorí kvôli snehovému záveju uviaznu vo vlaku, kde je každý z nich podozrivý zo záhadnej vraždy. Našťastie je jedným z pasažierov i slávny belgický detektív Hercule Poirot, ktorý musí pretekať s časom, aby prípad rozlúskol skôr, než vrah znovu udrie.

Miesto konania podujatia: Nostalgia, Kinosála Spoločenského domu NIVY, Súťažná 18, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 15. Decembra 2017 19:45
Dátum ukončenia podujatia: 15. Decembra 2017 21:45
Pravdepodobné súradnice: 48.1503N 17.1282E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia 15.12. PI 19:45 Vražda v Orient exprese

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Nostalgia
Fotografie
Podobné podujatia
Kino Be2Can: Chľast
Kino Be2Can: Chľast
Kultúrne centrum Malý Berlín, Trnava, Trnava
Advent v kine: Corpus Christi
Overené podujatieAdvent v kine: Corpus Christi
Ži:va, Bánovce nad Bebravou