Výstava Denisy Hargašovej a Ľudmily Krieschovej

Podujatie Bratislava

Milí nadšenci umenia, srdečne vás pozývame na dvojvýstavu umelkýň Denisy Hargašovej a Ľudmily Krieschovej. Vystavené obrazy zachytávajú krásy prírody, no na svoje si prídu tiež nadšenci abstraktného umenia.

Denisa Hargašová (SK) je bratislavská výtvarníčka. Výtvarnému umeniu sa venuje od detstva. Výtvarným technikám sa učila pod vedením akademickej maliarky Kataríny Kuzmovej. V ostatnej dobe sa venuje najmä fotografii, maľbe na hodváb a keramike. Svojou tvorbou zachytáva okamihy zo života okolo nás, krásy prírody, ľudí aj architektúru. Je členkou spoločnosti ARTKLUB SAROR. Tvorivé aktivity ju viedli k viacerým spoločným aj autorským výstavám.

Naša druhá vystavovateľka, Ľudmila Krieschová (SK), sa narodila v malej dedinke pod Tatrami. Po ukončení školy sa 40 rokov venovala medicínskej fotografii. Neskôr jej učarovala scénická fotografia a posledné 3 roky sa venuje grafickej úprave: pretvára skutočnosť, robí ju farebnejšiu. Prvýkrát samostatne vystavovala v roku 2018 v Café Gallery v Bratislave. V roku 2019 vystavila svoje práce pre pacientov a návštevníkov MediKlinik a Imunovital a tiež spoločne vystavovala s Denisou Hargašovou. V tomto roku získala v súťaži Kreatívny svet WACOM tretie miesto.

Výstavu si môžete pozrieť ktorýkoľvek pracovný deň od 8:00 do 17:00 na adrese našej galérie Palisády 33 v Bratislave. 

Vstupné: Za účelom podpory umenia a umelcov, galéria, ktorá je neziskovým projektom a pôsobí v Bratislave 9 rokov, nevyberá vstupné. Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: CompanyArt
Fotografie
Podobné podujatia
Hodovanie v parku
Hodovanie v parku
Bratislava-Ružinov, Bratislava
Bagbet SWAP v Novej Cvernovke
Bagbet SWAP v Novej Cvernovke
Nová Cvernovka, Bratislava
Iný
Overené podujatieIný
Dom odborov (Istropolis, zadný vch.), Bratislava, Bratislava
FÍHA tralala so skupinou BABY BAND
FÍHA tralala so skupinou BABY BAND
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava