WINGS FOR LIFE WORLD RUN - APP RUN ŽILINA

Podujatie Žilina

WINGS FOR LIFE WORLD RUN - APP RUN ŽILINA
Pridať do môjho kalendára
Bežecké podujatia, Športové podujatia
Ďalšie podujatia v meste Žilina

Organizované behy cez aplikáciu tento rok obsadia až päť lokalít naprieč našou malou päťmiliónovou krajinou. V Žiline, Vysokých Tatrách, Nitre, Piešťanoch a v Bratislave vyštartujú 5. mája 2019 o 13:00 hod. všetci účastníci Wings for Life World Run. Globálny charitatívny beh tak už po šiesty raz spojí v jeden moment celý svet. S cieľom pomôcť tým, ktorí behať nemôžu. 

Prostredníctvom aplikácie a virtuálneho stíhacieho vozidla sa môžete zapojiť aj v Žiline, kde sa beží v Zámockom parku Budatínskeho hradu a po nábreží Váhu. Stiahnite si aplikáciu Wings for Life World Run, vyberte si z ponuky App Run Žilina, zaplaťte štartovný poplatok 15 eur a 5. mája buďte pripravení.

100% z každého registračného poplatku putuje v plnej výške na konto nadácie Wings for Life. Appka je dostupná v Google Play aj App Store a funguje na princípe zaznamenávania odbehnutej vzdialenosti pomocou GPS. V pravidelných intervaloch vás bude informovať o pozícii virtuálneho stíhacieho auta a čase, kedy vás pri aktuálnom tempe dostihne. 

Na Wings for Life World Run má zmysel každý jeden kilometer. Či už ich dáte 40 alebo 5. Či už ste maratónec alebo príležitostný bežec. V tomto prípade skutočne platí, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Registračným poplatkom v plnej výške podporíte výskumy a štúdie, ktoré hľadajú spôsob liečby poranenej miechy. Aby vďaka vám mohol behať celý svet.

Viac informácií o behu a registráciu nájdete na www.wingsforlifeworldrun.com/sk.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia