XX. Sládkovičovské kultúrne dni

Podujatie Sládkovičovo

XX. Sládkovičovské kultúrne dni

Mesto Sládkovičovo Vás srdečne pozýva na XX. ročník Sládkovičovských kultúrnych dní. V piatok 23.6. ich otvoríme programom Základnej umeleckej školy, potom sa môžete tešiť na šlágre 30. až 50. rokov v podaní 5-člennej skupiny Slovak Tango. Z Maďarska k nám zavíta skupina Expres (Solymos Tóni) a o zábavu sa postará skupina TIP-TOP band so známou Zuzanou Szpevár.
V sobotu začíname súťažou vo varení kotlíkových špecialít. Súťažné družstvá sa môžu nahlásiť do 20.6.2017 e-mailom na: zuzana.cervenkova@sladkovicovo.sk. Pokračujeme tradičnou súťažou o najlepší orechový koláč, ktorý treba priniesť do 15.00 hod. do Inovatechu. Po slávnostnom otvorení vyhodnotíme obe súťaže a odmeníme umiestnených. Od 18.00 hod. sa môžete tešiť na vystúpenie detí sládkovičovských materských a základných škôl. O 19.30 k nám zavíta dobre známa Eva Máziková, o 20.30 hod. sa všetci milovníci tanca môžu tešiť na tanečnú skupinu Old School Brother - víťaza 1.Československo má talent, od 22.00 sa môžeme zabávať so skupinou Bystrík band a od 23.00 vyvrcholí zábava s dobre známym RH duom. Nebudú chýbať stánky s dobrým jedlom a pitím. Všetci ste srdečne vítaní!

Miesto konania podujatia: Sladkovicovo, Trnava Region, Slovakia, Sládkovičovo
Dátum začiatku podujatia: 23. Júna 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 24. Júna 2017 02:00
Pravdepodobné súradnice: 48.2N 17.65E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia XX. Sládkovičovské kultúrne dni

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia