4. narodeniny Galérie Lučenec

Podujatie Lučenec

4. narodeniny Galérie Lučenec
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Lučenec

4. narodeniny Galérie Lučenec

Najveselšia narodeninová oslava sa blíži!
Ak sa vám nechce čakať na Black Friday máme pre vás skvelú správu! U nás nakúpite so zľavami už počas narodeninového víkendu 23. a 24. novembra. A okrem zliav máme pre vás pripravené aj skvelé narodeninové výhry. Za každý nákup nad 5 € sa môžete zapojiť do tomboly a získať hodnotné ceny od našich nájomcov. Svoje doklady si môžete registrovať počas celého víkendu 23. a 24. novembra v čase od 09:00 do 21:00, súťažnú urnu nájdete v centrálnom priestore na prízemí :)

V nedeľu 24. novembra od 13:00 máme pripravený naozaj zaujímavý program, ktorým Vás bude sprevádzať Kristína Jurčová:
- Tanečný workshop s tanečnou školou Wanted
- Autogramiáda basketbalistov BKM Lučenec
- Hlavný hudobný hosť Emma Drobná

Aj tento rok sa samozrejme môžete tešiť na súťaže, deti sa vyhrajú v športovej zóne s basketbalistami BKM Lučenec a pre tých tvorivejších máme pripravené zaujímavé workshopy. Dámy určite poteší módna prehliadka spojená s tipmi, ako byť aj túto jeseň a zimu "in" od bývalej účastníčky súťaže Miss Simony Leskovskej a líčenie zdarma s poradenstvom v Yves Rocher! A nesmie chýbať ani chutná narodeninová torta :)

Oslavujte s nami v nedeľu 24.novembra od 13:00!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia