6.ročník Stretnutie veteránov a ostatných motoriek

Podujatie Vlkanová

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Auto Moto podujatia, Športové podujatia, Stretnutia a zrazy
Ďalšie podujatia v meste Vlkanová

6.ročník Stretnutie veteránov a ostatných motoriek

Stretnutie veteránov a ostatných motoriek, nie je klasický motozraz, ale kultúrno-spoločenské podujatie, ktoré je určené všetkým priaznivcom veteránov motoriek, tiež automotoveteránov a širokej verejnosti, ktorí chcú zažiť pekný zážitok na akcii s celodenným programom určený pre veľkých a malých. Tohto roku pripravujeme bohatý program prepojený s rôznymi vedomostnými a zručnostnými súťažami. Tiež v priebehu podujatia vystúpia rôzne hudoné skupiny. Po úspešnom absolvovaní 5.ročníka s veľmi dobrým ohlasom všetkých účastníkov, sme sa rozhodli pokračovať v začatej ceste a usporiadať ďalší ročník s pestrým programom a udržať trend, ktorý by sa bez finančnej podpory naších partnerov nepodaril, a to nevyberať vstupné na akciu a sprístupniť túto akciu všetkým, ktorí sa chcú zabaviť a stráviť príjemný deň plný nových poznaní a zážitkov. Pozvanie na akciu prijali veľmi zaujímaví hostia.Najväčším lákadlom bude určite vystúpenie Petra Cmoríka so skupinou Peter Cmorík Band , Palo Drapák so skupinou Exmetalinda a ďalšie hudobné skupiny. Dopoludnia je pripravená pre najmenších účastníkov rozprávka v podaní hercov z divadla Harry theater a rôzne atrakcie, ako jazda na koňoch, skákací hrad, detský kútik a súťaže. Tiež je pripravený spoločný výjazd na námestie SNP v Banskej Bystrici , kde veteráni a motorkári zavítajú a budú mať krátku prestávku. Akciu bude moderovať moderátor Igor Duschek. Pripravujeme aj tento rok tombolu s hodnotnými cenami ako skuter v hodnote 1000 eur, zájazd do zahraničia pre 2 osoby a mnoho dalších zaujímavých cien. Pripravujeme aj posvätenie motoriek a autoveteránov pred sezónou.
Táto akcia sa dostáva do povedomia slovenskej verejnosti a návštevnosť má trvalý stúpajúci trend. Vlani sa na akcii zúčastnilo okolo 5000 ludí , 500 motoriek a asi 80 autoveteránov.Tohto roku vďaka zaujímavým hosťom čakáme , že budú tieto čísla prekonané.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia