ANDREJ ŠEBAN TRIO TOUR 2015

Podujatie Banská Bystrica

ANDREJ ŠEBAN TRIO TOUR 2015

Andrej Šeban patrí medzi najvytaženejších inštrumentalistov aktuálnej hudobnej sezóny. Okrem veľkého spomienkového turné pre Jara Filipa pripravil aj sériu koncertov pre fanúšikov vlastnej autorskej tvorby.
V rámci nového projektu sa Andrej predstaví so zohranou rytmickou sekciou, ktorú tvoria Martin Gašpar (basa / kontrabas) a Marcel Buntaj (bicie). Zaujímavá zostava, na ktorú znalci hudobnej scény spomínajú aj ako na začiatky legendárneho ASH Bandu. Traja ostrieľaní inštrumentalisti po rokoch opäť spolu na jednom pódiu sľubujú poriadnu dávku kvalitnej hudby a neopakovateľný zážitok - o to viac, že kôli vyťaženosti táto zostava stihne odohrať len 4 koncerty: v Košiciach, Nitre, Bratislave a Banskej Bystrici. "Jednotliví členovia skupiny sú veľmi frekventovaní a pred Vianocami by sme toho už viac nestihli. Snažili sme sa však koncerty rozhodiť po celom Slovensku, aby aj naši fanúšikovia z iných miest mali možnosť vidieť koncert - keď už nie vo svojom, tak aspoň v blízkom meste." hovorí Tomáš Lukačka, manažér skupiny. "Fanúšikovia už horia nedočkavosťou a zaplavujú nás otázkami o repertoári a detailoch koncertov, samozrejme každý je zvedavý, keďže táto zostava tu dlho nebola a ľudia si ju pamätajú ako jednu z najkreatívnejších. Keďže všetci zúčastnení hudobníci majú silný vzťah k slovenskej tradičnej tvorbe, môžu sa návštevníci tešiť na nové aranžmány vybraných ľudových skladieb, ale opäť pribudnú nové skladby ako aj nové aranžmány Andrejových najznámejších pesničiek." dodáva Lukačka.

ROZPIS KONCERTOV ANDREJ ŠEBAN BAND TOUR 2015:

2.12. Košice, Historická radnica

3.12. Nitra, Synagóga

8.12. Bratislava, SK Vajnorská

9.12. Banská Bystrica, Záhrada

info a predpredaj: www.andrejseban.com

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia