Daniel Hůlka & Profesoři

Podujatie Bratislava

Daniel Hůlka & Profesoři

Muzikálový gróf Dracula, operný Don Giovanni a ikona českej pop-music Daniel Hůlka v minulom roku oslávil 25 rokov pôsobenia na hudobnej scéne. Aj v tomto roku má Daniel dôvod oslavovať - koncerty v Českej aj Slovenskej republike sa totiž budú niesť v duchu osláv jeho významného životného jubilea.

Koncert v bratislavskom Divadle Aréna bude už tradične rozdelený na tri časti (klasickú, muzikálovú a pesničkovú), ktoré reprezentujú široký záber jedného z popredných českých interpretov. Novinkou pre Danielových dlhoročných fanúšikov a fanúšičky bude nový tvorivý tím, ktorý na koncerte vystúpi spoločne s ním, na Slovensku vôbec po prvýkrát.

Malú kapelu "Profesoři a ja, Daniel Hůlka" tvoria talentovaní hudobníci Jiří Březík, Veronika Savincová a Aleš Háva, ktorí Danielov spev sprevádzajú hrou na najrôznejšie hudobné nástroje. Počas koncertu budú diváci prekvapení predovšetkým tým, že sa toto hudobné zoskupenie postupne celé rozospieva a známe piesne uvedie v úplne nových hudobných aranžmánoch.

5
Jún 2018
19:00

Fotografie
Podobné podujatia
Siemens Sprint IT 2018 - Cyklistický pretek aký tu ešte nebol!
Overené podujatieSiemens Sprint IT 2018 - Cyklistický pretek aký tu ešte nebol!
Na nábreží pod Mostom Lafranconi v blízkosti areálu FTVŠ, Bratislava
Kandráčovci Šaleny Megakoncert Incheba
Overené podujatieKandráčovci Šaleny Megakoncert Incheba
Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
ČÍNSKY NÁRODNÝ CIRKUS 2018
ČÍNSKY NÁRODNÝ CIRKUS 2018
HANT ARÉNA - PASIENKY, Bratislava
DANIEL LANDA 50
Overené podujatieDANIEL LANDA 50
Štadión Ondreja Nepelu SLOVNAFT Arena, Bratislava