Daniel Hůlka & Profesoři

Podujatie Bratislava

Daniel Hůlka & Profesoři

Muzikálový gróf Dracula, operný Don Giovanni a ikona českej pop-music Daniel Hůlka v minulom roku oslávil 25 rokov pôsobenia na hudobnej scéne. Aj v tomto roku má Daniel dôvod oslavovať - koncerty v Českej aj Slovenskej republike sa totiž budú niesť v duchu osláv jeho významného životného jubilea.

Koncert v bratislavskom Divadle Aréna bude už tradične rozdelený na tri časti (klasickú, muzikálovú a pesničkovú), ktoré reprezentujú široký záber jedného z popredných českých interpretov. Novinkou pre Danielových dlhoročných fanúšikov a fanúšičky bude nový tvorivý tím, ktorý na koncerte vystúpi spoločne s ním, na Slovensku vôbec po prvýkrát.

Malú kapelu "Profesoři a ja, Daniel Hůlka" tvoria talentovaní hudobníci Jiří Březík, Veronika Savincová a Aleš Háva, ktorí Danielov spev sprevádzajú hrou na najrôznejšie hudobné nástroje. Počas koncertu budú diváci prekvapení predovšetkým tým, že sa toto hudobné zoskupenie postupne celé rozospieva a známe piesne uvedie v úplne nových hudobných aranžmánoch.

5
Jún 2018
19:00

Fotografie
Podobné podujatia
PLES VÝCHODNIAROV 2019
PLES VÝCHODNIAROV 2019
Hotel Double Tree by Hilton, Bratislava
Medický ples 2019
Medický ples 2019
Incheba Expo Aréna, Bratislava
VIP Ples
VIP Ples
Club Hron, Bratislava
BRATISLAVSKÝ BÁL 2019
BRATISLAVSKÝ BÁL 2019
Bratislavská Reduta, Bratislava
The Beatles Ples
The Beatles Ples
Hotel Holiday Inn, Bratislava
Dúbravský fašiangový ples 2019
Dúbravský fašiangový ples 2019
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava