Eugen Botos Finally feat. Pete Ray Biggin

Podujatie Prešov

Eugen Botos Finally feat. Pete Ray Biggin

Slovenská skupina Eugen Botos Finally zavíta do Prešova s bubeníkom Level 42. Pete Ray Biggin dopĺňa zostavu všestranných domácich hudobníkov Eugen Botoš (klávesy), Róbert Vizvári (basa), Martin Klempár (spev) a Mário „Gapa“ Garbera (saxofón). Preto nás čaká večer plný funky, soulu, smooth jazzu a etna. Odznejú pesničky z tvorby Level 42, PB Underground a Eugena botoša/Finally.
Pete Ray Biggin Bubeník, ktorý spolupracoval s menami ako Chaka Khan, Robbie Williams, Amy Winehouse, Incognito, Whitney Houston, Mark Ronson. Od roku 2010 pôsobí v kapele Level 42 a je hosťom na pripravovanom albume skupiny Eugen Botos Finally. Finally je slovenská jazz-pop-funková kapela, ktorá vznikla v roku 2008. Založili ju Eugen Botoš (klávesák, líder a skladateľ), Robert Vizvári (basgitarista) Žáner ich hudby by sa dal charakterizovať ako štýl formácie Chick Corea Electric Band, alebo Marka Kinga - Level 42. Finally a ich hudba, je celosvetovo považovaná za novú, sviežu a inovatívnu energiu v tomto žánri. Kapela Finally má na konte 2 albumy. Aktuálna platňa Final Definition vyšla v prestížnom vydavateľstve P- Vine. Na albume účinkujú mená ako Brian McKnight, Dionne Warwick, Dave Weck, Marcus Miller, Victor Wooten, Jeff Lorber, Eric Marienthal

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia