FOLK Like it

Podujatie Bratislava

FOLK Like it

Súbor piesní a tancov ŚLĄSK a Slovenský ľudový umelecký kolektív (SĽUK) sa predstavia v spoločnom galaprograme v rámci projektu FOLK_Like it.

ŚLĄSK predstaví svoj program "Prichádza Poľsko", ktorý je jeho reprezentatívnym programom. ŚLĄSK sa na javisku objaví v plnej kráse ľudových krojov, v repertoári najkrajších národných piesní a tancov. Veľkú časť programu tvoria skladby alebo hudobné úpravy Stanisława Hadynu a choreografia Elwiry Kamińskej, spoluzakladateľky súboru ŚLĄSK. Na repertoári upravenom špeciálne pre projekt "Folk. Like it!", súbor zhromaždil kolekciu piesní a tancov, ktoré už takmer 70 rokov vytvárajú medzinárodnú umeleckú značku ŚLĄSK.
SĽUK pripravil pre tento spoločný projekt výber svojich najúspešnejších choreografií posledného obdobia. Predstavuje krásu tradičného ľudového umenia v umeleckom spracovaní choreografov a skladateľov a v špičkovom prevedení profesionálneho tanečného súboru, ľudovej hudby a ženskej speváckej skupiny. Pestrá mozaika tancov a piesní z celého Slovenska zaručuje nezabudnuteľný divácky zážitok. Dĺžka: 120 min.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Mireille Mathieu 2021
Overené podujatieMireille Mathieu 2021
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience
Overené podujatieQueen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience
Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
Nov + The Ills
Overené podujatieNov + The Ills
Nová Cvernovka, Bratislava
Leo Rojas v Bratislave
Overené podujatieLeo Rojas v Bratislave
Majestic Music Club, Bratislava
CONCORD ORCHESTRA
Overené podujatieCONCORD ORCHESTRA
NTC Aréna, Bratislava