Gramo show s prehliadkou mesta

Podujatie Modra

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Kultúra, Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.modratours.com
Ďalšie podujatia v meste Modra
Podrobnejšie informácie: info@modratours.com
Viete ako znela reprodukovaná hudba pred 100 rokmi? Kto boli jej rodičia, kedy, kde a ako sa narodila? Pozývame vás na hudobný zážitok za zvuku originálnych platní od F.K.Veselého, Melánie Olláryovej či Enrica Carlusiho. Nielen že sa dozviete o histórii reprodukovanej hudby, Edisonovom fonografe, či šelakovej cievke, ale budete počuť hity ako Zuzička moja, Prečo sa máme rozísť, Skryl sa mesiac za oblacik či O Sole Mio na originálnych nosičoch zo začiatku minulého storočia. Pred Gramo Show sa spolu prejdeme hornou časťou Modry a povieme si o jej zaujímavostiach, osobnostiach a historických skvostoch.

Čo zažijete:
1,5-hodinovú prehliadku historickým centrom Modry zameranej na jej severnú časť a jedinečnú hudobnú prezentáciu v nádherných priestoroch renesančného domu zo 16.st. Počas prezentácie sa budete môcť osviežiť skvelými modranskými vínami (za poplatok).

Vstupenky na prehliadku s gramoshow :https://bit.ly/3iNLZlT
info@modratours.com, 0903/50 51 52
Cena:13€

Ak chcete prísť iba na gramoshow vstup je voľný.
Začiatok o 20.00 hod
Trvanie: cca 1 hod.

Doprava:
Do Modry sa dostanete autobusom z hlavnej stanice v Bratislave o 17.00, 17.10, 17.20 hod. Spiatočný spoj smer Bratislava odchádza o 21.50 hod. Parkovanie v centre mesta zdarma po 17.00 hod.

Foto: Gerhard Bögner

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Modra Tours
Fotografie
Podobné podujatia