Grillegalized Open Air 2021

Podujatie Bratislava

Grillegalized Open Air 2021

V poradí už 7. ročník drum and bassového festivalu Grillegalized neobíde svojich fans ani v roku 2021.

Naposledy festival doslova „zabojoval” o prežitie, ale a o to viac sa na tento ročník organizátori tešia. Okrem toho, že sa udalosť bude opäť konať na bratislavskom najobľúbenejšom letnom party spote – na Zlatých pieskoch, sú pre návštevníkov pripravené aj špeciálne prekvapenia.

1. Line-up bude pozostávať iba zo slovenských legendárnych, či menej známych no kvalitných mien. Dôvodom je hlavne fakt, že by organizátori radi podporili domácu scénu, ktorá si to po mesiacoch „temnoty” naozaj zaslúži.
2. Vizuálnu stránku stageu si zoberú do parády dobre známi chalani z Pimpage crew. 3. 18KW Sound System by 4SOUND predstavuje veľký upgrade ako po zvukovej, tak po svetelnej stránke. 4. Návštevníci sa môžu tešiť na stánok DNBWEAR a ďalšie „šmakocinky” priamo na párty. 5. Ako každý rok prinesie Grillegalized „zážitky, od ktorých nebudete vedieť odtrhnúť svoje zmysly”.

Vstupné 12–15 €


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Tribute fest 2021
Overené podujatieTribute fest 2021
Amfiteáter Rača, Bratislava, Bratislava
KarpatyRun
Overené podujatieKarpatyRun
Malokarpatské námestie, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieMagnetic Festival 2021
Incheba Expo Aréna, Bratislava
Uprising Festival 2021
Overené podujatieUprising Festival 2021
Zlaté Piesky, Bratislava