I LOVE HARFA

Podujatie Bratislava

I LOVE HARFA
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty, Kultúra
Web podujatia:
www.kafelampy.sk
Web organizátora:
www.kafelampy.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: michaela@kafelampy.sk

V našom útulnom VIP salóniku vám predstaví najznámejšie skladby od Depeche Mode v úprave pre harfu. Valentínsky koncert je určený všetkým, bez ohľadu či prídete v párovej zostave :-) 

Po koncerte talentovaného harfistu vyspovedáme a vaše vstupenky budú zaradené do žrebovania o niekoľko prekvapení. V prípade, že máte záujem o objednanie sladkého Valentínskeho prekvapenia na stôl  – pošleme Vám ponuku mailom.

Vstupné 15 €

V cene vstupného je zahrnutý pohár sektu.

KTO JE MICHAL MATEJČÍK?

Michal Matejčík pochádza zo Žiliny, kde po ukončení gymnázia študoval odbor harfa, ktorý absolvoval v triede Ľudmily Sawiczovej a Zuzany Törökovej na Štátnom konzervatóriu v Bratislave. Počas ďalšieho štúdia vo Viedni na Universität für Musik und darstellende Kunst dostáva angažmány ako orchestrálny hráč od orchestrov ako RSO Wien, Recreation Graz a Pacific Music Festival Orchestra v Japonsku, v ktorom ako prvý zastupoval Slovensko.

Po ukončení štúdia sa venuje sólovému hraniu (Viva Musica Festival), orchestrálnemu hraniu (Viedenská Štátna Opera), komornej hudbe (Trio Recordum, Kontrapunkte Ensemble), vyučovaniu (Musikschule Laxenburg) a komponovaniu.

Od roku 2011 Michal Matejčík integruje harfu do popovej a elektronickej hudby. V rokoch 2011-12 sólovo sprevádzal britského speváka Georgea Michaela na jeho”The Symphonica Tour”. V marci 2013 bol angažovaný ako “špeciálny hosť ” kultovej skupiny Depeche Mode.

Po týchto angažmánoch dostáva ponuky vystupovať sólovo a komorne na ďalších európskych( Berlín, Bochum, Hamburg) a amerických pódiách ( New York, Trenton, Highstown).

Na Slovensku spolupracoval s umelcami ako Jozef Lupták, Miroslav Dvorský, Milan Paľa, Peter Valentovič a so speváčkami Katarínou Knechtovou a Katarínou Koščovou.

Rezervácie na kafelampy@kafelampy.sk / 0905 359 197 –limitovaný počet miest ( maximálne 30 miest ).

Fotografie
Podobné podujatia
Dúbravský veľkonočný jarmok 2019
Dúbravský veľkonočný jarmok 2019
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
KALI DOVI DOPO TOUR 2019
KALI DOVI DOPO TOUR 2019
HANT ARÉNA - PASIENKY, Bratislava
Suzi Quatro, Bratislava
Overené podujatieSuzi Quatro, Bratislava
Istropolis, Bratislava
Motivačná prednáška Pavla Hiraxa Baričáka
Motivačná prednáška Pavla Hiraxa Baričáka
Stredisko kultúry Vajnorská 21, Bratislava
TOMÁŠ KLUS 2019 TOUR SPOLU
TOMÁŠ KLUS 2019 TOUR SPOLU
HANT ARÉNA - PASIENKY, Bratislava
KORBEN DALLAS – BAZÉN TOUR
KORBEN DALLAS – BAZÉN TOUR
Majestic Music Club, Bratislava