I LOVE HARFA

Podujatie Bratislava

I LOVE HARFA
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty, Kultúra
Web podujatia:
www.kafelampy.sk
Web organizátora:
www.kafelampy.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: michaela@kafelampy.sk

V našom útulnom VIP salóniku vám predstaví najznámejšie skladby od Depeche Mode v úprave pre harfu. Valentínsky koncert je určený všetkým, bez ohľadu či prídete v párovej zostave :-) 

Po koncerte talentovaného harfistu vyspovedáme a vaše vstupenky budú zaradené do žrebovania o niekoľko prekvapení. V prípade, že máte záujem o objednanie sladkého Valentínskeho prekvapenia na stôl  – pošleme Vám ponuku mailom.

Vstupné 15 €

V cene vstupného je zahrnutý pohár sektu.

KTO JE MICHAL MATEJČÍK?

Michal Matejčík pochádza zo Žiliny, kde po ukončení gymnázia študoval odbor harfa, ktorý absolvoval v triede Ľudmily Sawiczovej a Zuzany Törökovej na Štátnom konzervatóriu v Bratislave. Počas ďalšieho štúdia vo Viedni na Universität für Musik und darstellende Kunst dostáva angažmány ako orchestrálny hráč od orchestrov ako RSO Wien, Recreation Graz a Pacific Music Festival Orchestra v Japonsku, v ktorom ako prvý zastupoval Slovensko.

Po ukončení štúdia sa venuje sólovému hraniu (Viva Musica Festival), orchestrálnemu hraniu (Viedenská Štátna Opera), komornej hudbe (Trio Recordum, Kontrapunkte Ensemble), vyučovaniu (Musikschule Laxenburg) a komponovaniu.

Od roku 2011 Michal Matejčík integruje harfu do popovej a elektronickej hudby. V rokoch 2011-12 sólovo sprevádzal britského speváka Georgea Michaela na jeho”The Symphonica Tour”. V marci 2013 bol angažovaný ako “špeciálny hosť ” kultovej skupiny Depeche Mode.

Po týchto angažmánoch dostáva ponuky vystupovať sólovo a komorne na ďalších európskych( Berlín, Bochum, Hamburg) a amerických pódiách ( New York, Trenton, Highstown).

Na Slovensku spolupracoval s umelcami ako Jozef Lupták, Miroslav Dvorský, Milan Paľa, Peter Valentovič a so speváčkami Katarínou Knechtovou a Katarínou Koščovou.

Rezervácie na kafelampy@kafelampy.sk / 0905 359 197 –limitovaný počet miest ( maximálne 30 miest ).

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Malé hody
Malé hody
Bratislava - Lamač, Bratislava
Letné Dni Petržalky 2020
Letné Dni Petržalky 2020
Kultúrne zariadenia Petržalky, Bratislava