INEKAFE - BRATISLAVA

Podujatie Bratislava

INEKAFE - BRATISLAVA

Skupina INEKAFE už tretí raz po sebe vždy na začiatku letných prázdnin v priebehu prvého júlového týždňa odohrá svoj tradičný open air koncert v bratislavskej Umelke na letnej terase.
Kapela INEKAFE počas celej svojej 27-ročnej histórie (1995 – 2022) vydala 14 hudobných nosičov (7 radových albumov, v prvopočiatkoch ešte 2 demo albumy, ktoré neskôr vyšli ako 1 oficiálny album, 2 výberové best of albumy, 1 DVD a 1 DVD/CD) v niekoľko stotisícových nákladoch. Do éteru vypustili doteraz presne 37 singlov, pričom zatiaľ posledným je skladba Málo z decembra minulého roku. Ich chytľavé pesničky ako Ráno, Ružová záhrada, Ďakujeme Vám, Úspešne zapojení, Vianoce, Špinavé objatie, 090x, Kašovité jedlá, Právo na šťastie, Spomienky na budúcnosť a desiatky ďalších si spievajú už dve generácie ľudí a dlhodobo patria k headlinerom akýchkoľvek podujatí… INEKAFE hrá v zložení: Vratko Rohoň – spev, gitara / Vlado Bis – basgitara, vokály / Jozef “Dodo” Praženec – bicie, vokály.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
FOLKLÓR VO FRAKU
Overené podujatieFOLKLÓR VO FRAKU
Bratislavský hrad, Bratislava
Marcela Laiferová: Šansóny a hity
Overené podujatieMarcela Laiferová: Šansóny a hity
Nádvorie Zichyho paláca, Bratislava
Limp Bizkit
Overené podujatieLimp Bizkit
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Sabaton
Overené podujatieSabaton
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Goran Karan & Vagabundo Acoustic Band
Overené podujatieGoran Karan & Vagabundo Acoustic Band
Amfiteáter pri Štrkoveckom jazere, Bratislava