IV. Memorial Cup Kolomana Gőgha – IV. Gőgh Kálmán Emléktorna

Podujatie Kolárovo

IV. Memorial Cup Kolomana Gőgha – IV. Gőgh Kálmán Emléktorna

Dňa 29. júna (sobota) sa na kolárovskom futbalovom štadióne bude konať mládežnícky futbalový turnaj IV. Memorial Cup Kolomana Gőgha. Súťažiť bude celkovo 30 družstiev v piatich vekových kategóriách, t.j. cca. 350 malých futbalistov bude bojovať o krásne trofeje a poháre. Počas podujatia sa uskutoční aj „exhibičný zápas legiend” - práve na tento zápas nastúpia kanonieri a známe osobosti "Klubu ligových kanonierov" pod vedením Tomas Medved-a. Ďalšie informácie ohľadom turnaja zverejníme čoskoro! Tešíme sa na Vašu účasť na turnaji! 

Június 29-én (szombat) a gútai focipályán már negyedik alkalommal kerül megrendezésre a Gőgh Kálmán nevét viselő ifjúsági emléktorna. A tornán 5 korosztályban 30 csapat és megközelítőleg 350 kis focistacsemete küzd majd a szebbnél-szebb díjakért és serlegekért. Az esemény során megrendezésre kerül a „legendák bemutató mérkőzése” is, melyen volt híres szlovák labdarúgók és góllövők is pályára lépnek Tomas Medved vezetésével. Bővebb infók a tornával kapcsolatban hamarosan! Mindenkit előzetesen nagy-nagy szeretettel várunk!

Sobota 29. júna 2019 o 9:00 – 22:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.