Jedinečný koncert Argentínskeho Tanga - Ivana Ecetová TRIO

Podujatie Bratislava

Jedinečný koncert Argentínskeho Tanga - Ivana Ecetová TRIO
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty, Kultúra
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: 0918 724 379, 0948046971
Milí priatelia, milovníci argentínskeho tanga aj španielčiny, pozývame vás na jedinečný koncert temperamentnej trojice umelcov, ktorí pôsobia pod značkou Ivana Ecetová Trio. Umelci interpretujú predovšetkým vášnivú, temperamentnú i nostalgickú hudbu Južnej Ameriky - spaľujúce argentínske tango. Reprezentujú aj štýl Tango Nuevo, ktorého priekopníkom bol skladateľ a interprét Astor Piazzolla, no svoj repertoár obohacujú aj o skladby skladateľov tradičného argentínskeho tanga. Tango Nuevo je syntézou argentínskeho folklóru, klasickej hudby i jazzu. Emotívne piesne zaznievajúce v argentínskej španielčine, temperamentné tangá či milongy, to všetko ponúka v jedinečnom prevedení speváčka Ivana Ecetová, huslistka Iveta Vojtušová a klavírista Matúš Ferko.
Vášeň, temperament, melanchólia, ale aj neutíchajúca túžba po živote, to všetko sa spája v hudbe, ktorá zaznieva v podaní troch výnimočných umelcov. Umelci ponúkajú publiku nezabudnuteľný umelecký zážitok.
Srdečne pozývame!
Vstup 10 eur
rezervácie miest na : rezervacie@scherz.sk

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Kafe Scherz
Fotografie
Podobné podujatia
Cigánski Diabli
Cigánski Diabli
Námestie SNP, Bratislava
Račiansky kros 2020 LETO
Račiansky kros 2020 LETO
Amfiteáter Rača, Bratislava
Deň Afriky v Bratislave
Deň Afriky v Bratislave
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
Silné Reči v Starej Tržnici
Silné Reči v Starej Tržnici
Stará tržnica, Bratislava