Kidslandia Prešov

Podujatie Prešov

Kidslandia Prešov

Prinášame Vám jesenno/zimnú edíciu detského festivalu Kidslandia v prešovskej hale na Baštovej ulici s obľúbenými detskými hviezdičkami
Zahrajko - Riško Čanaky, Hugo Sníček a TV RIK, Tarajko a Popletajka, Ujo Ľubo, Klauni Tino+Tono, Maliny Jam, UsmievAnka, Kúzelník Gabi, Maľovanie na tvár, Maskoti Máša a Medveď, Frozen Ana a Olaf, Fotostena a fotografovanie s tlačou fotografií Šmýkacie hrady a atrakcie, Bufety, hračky a ďalší . Pokyny organizátora: Zákaz nosenia a konzumu vlastných alko/nealko nápojov, zákaz vstupu so zbraňou, zákaz vstupu so zvieraťom. Deti do veku 1.99 roka vstup zdarma so sedením na kolenách rodiča /treba predložiť kartičku poistenca/ Zľavy a vstupenky : Pre Ťažko ZŤPS imobilnú osobu a ZŤPS imobilný doprovod je poskytnutá zľava 50% po predložení preukazu ZŤP s OP, zľavnenú vstupenku je možné zakúpiť na mieste konania v deň akcie.

Nedeľa 27. októbra 2019 o 15:00 – 20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Mestské kultúrne stredisko, Kežmarok
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Kino Žriedlo, Bardejov
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Dom kultúry, Poprad