Komorný koncert

Podujatie Prešov

Komorný koncert

NKP Solivar ožije 25. septembra dielami najznámejších hudobných skladateľov. V komornej atmosfére odznejú romantické tóny klavíra, ale aj temperamentné prevedenie skladieb z opery Carmen. Jedinečný umelecký zážitok je zaručený.

Občianske združenie Arioso opäť pozýva divákov zažiť čaro hudobného umenia. Pripravovaný komorný koncert sa uskutoční 25.09.2019 o 18,00 hod. v priestoroch Slovenského technického múzea (NKP Solivar) v Prešove, Nám. Osloboditeľov 4. Na koncerte odznejú diela významných svetových skladateľov obdobia hudobného romantizmu a 20. stor.

Publikum sa môže tešiť na áriu „Habanera“ z opery Carmen, na piesne českej a španielskej hudobnej tvorby v podaní Brigity Tivadarovej. Na koncerte zároveň odzneje Brahmsov Uhorský tanec č. 5Chopinove romantické melódie v podaní klaviristu Miklósa Nyékyho. Spev bude na klavíri sprevádzať Lilia Maťašová. Quartetto Ristretto sa divákom predstaví slávnou Schubertovou „Serenádou“ a valčíkovými melódiami. Hudobným programom bude sprevádzať moderátorka Martina Poláková.

Vstup je voľný.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Peter Nagy
Overené podujatiePeter Nagy
Amfiteáter Prešov, Prešov
IMT Smile Summer Tour Prešov
Overené podujatieIMT Smile Summer Tour Prešov
Amfiteáter Prešov, Prešov
Peter Nagy
Overené podujatiePeter Nagy
Amfiteáter Prešov, Prešov
Koncert Sima Magušinová
Overené podujatieKoncert Sima Magušinová
Amfiteáter v Parku svätých Cyrila a Metoda, Kapušany
Fest Fajný Fest 2021
Overené podujatieFest Fajný Fest 2021
Kaštieľ Strážky, Spišská Belá