KREATOR, THY ART IS MURDER, GATECREEPER

Podujatie Bratislava

KREATOR, THY ART IS MURDER, GATECREEPER

KREATOR sú pravdepodobne najväčšia, najvplyvnejšia a najúspešnejšia európska thrashmetalová kapela. Kapelu pôvodne pomenovanú ako Tyrant a potom Tormentor, v roku 1982 založili spevák a gitarista Mille Petrozza, basgitarista Rob Fioretti a bubeník Jürgen Reil (aka Ventor) a rovnako ako mnoho vtedajších kapiel, aj Kreator prepojili obsiahlosť muziky veľkej . a pekelnú rýchlosť. Kreator ale nikdy nestáli na mieste, ich dosky priebehom rokov vstrebali mnoho najrôznejších vplyvov, napr. industriálnejší Renewal, gotickejší Endorama alebo aj moderné smery na posledných albumoch.

A úplne rovnako nezahanbene pôsobí aj zostava ich bratislavského koncertu, kde ako špeciálny hostia vystúpi austrálska deathcore úderka THY ART IS MURDER, ktorá je momentálne jednou z najhorúcejších kapiel na poli moderného death metalu/coru, a arizonskí GATECREEPER, ktorí budú reprezentovať americkú de ktorú by ste po počúvaní tipovali na Švédov. Oldschool vychádzajúci zo švédskeho zvuku sa ale nesie vo valivom tempe ako Bolt Thrower, Asphyx alebo Hail of Bullets.

18:30

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Ensemble Arco Antiqua - Talianska sakrálna hudba 17. a 18. storočia
Overené podujatieEnsemble Arco Antiqua - Talianska sakrálna hudba 17. a 18. storočia
Františkánsky kostol Zvestovania Pána, Bratislava
JANA KIRSCHNER
Overené podujatieJANA KIRSCHNER
Koncertná sieň Kostola Klarisiek, Bratislava
PIOTR RUBIK & hostia
Overené podujatiePIOTR RUBIK & hostia
NTC Aréna, Bratislava
Milky Chance
Overené podujatieMilky Chance
Majestic Music Club, Bratislava