Kubánska noc 2017

Podujatie Bratislava

Kubánska noc @KC Dunaj~

Nespútané rytmy ako more za búrky, ktoré zahrejú lepšie než ten najlepší kubánsky rum. Nechajte sa chytiť do siete pestrých štýlov od salsy, cez latinojazz, cha-cha, bachaty až po timbu a bolero. Nechajte sa ovládnuť energiou kubánskej kapely La Descarga Salsa Orchestra a fajnovými setmi od DJov Chingyho a Illeho.

La Descarga Salsa Orchestra
je odpoveďou na rastúci záujem o horúcu hudbu Latinskej Ameriky. Meno tejto medzinárodnej skupiny špecializujúcej sa najmä na salsu znamená v preklade “náhly výboj energie”. a práve takéto energické impulzy prinesie aj na naše pódium. Tešiť sa môžeme na koncert, ktorý ponúkne nielen autentický zážitok a pravú latino párty, ale aj zaujímavú sondu do histórie salsy. Výber tejto kapely siaha od najstarších klasík až k hitom súčasnej hudobnej scény.

DJ Chingy
tento DJ a začínajúci producent sa na slovenskej scéne uchytil veľmi rýchlo, a dnes ho volajú aj za hranice. Chingy si zahral napríklad so známym španielskym producentom a DJom Sak Noel či slovenskými interpretmi ako Rytmus, Igor Kmeťo ml. alebo Čistychov. V tento večer sa nám ale predstaví ako milovník Kuby a jej chytľavej hudby.

DJ Ille (CZ)
je známy brnenský DJ a lektor. Jeho obľúbeným žánrom je kubánska salsa, timba a bachata. Ako tanečník sa vždy snaží o dokonalý súlad medzi hudbou a tancom, preto na akciách hrá tak, aby tancoval každý, bez rozdielu výkonnosti a talentu. Predsa nikto nebude sedieť v kúte.

21. 1. (sobota)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 7€

Partneri: Radio_FM, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Interez, Music-zone.eu, Bombing, MUSIC4U.SK, Dobré noviny, in.ba, Kultúra v Bratislave

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 21. Januára 2017 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 22. Januára 2017 04:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1451N 17.1099E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Kubánska noc @KC Dunaj~

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia