Lavagance

Podujatie Bratislava

Lavagance @KC Dunaj~

Domáce hudba svetovej kvality! Vychutnajte si koncert kapely Lavagance, ktorá patrí medzi tie najkvalitnejšie na scéne. V jej podaní sa rozleje naším klubom kombinácia indie popu, elektronického rocku a neo soulu.

Lavagance
je indie-popová kapela, ktorá vo svojej hudbe kombinuje prvky popu, indie rocku a elektroniky. Na domácej scéne patrí medzi najvýraznejšie kapely, fanúšikovia si jej vystúpenie mohli vychutnať na mnohých koncertoch, festivaloch a predskakovali aj svetovým formátom ako Duran Duran, Depeche Mode či Mando Diao. Pred dvanástimi rokmi vydala svoje prvé EP Back to Attraction, pričom najviac zarezonovala skladba Miles. O rok nato prišiel druhý štúdiový album Orthodox Experience. Ďalej nasledovali I Like This Temper, Divine Darkness a posledný album Halfway to the grave (2015). Skupina Lavagance získala za svoju hudbu niekoľko cien Aurel.

12. 1. (piatok)
Štart: 21.00 hod.
Vstup: 7€

Partneri: Radio_FM, Dobré noviny, CITYLIFE.SK, Kam do mesta, Interez, MUSIC ZONE, Bombing, Music4u.sk, Kultúra v Bratislave, in.ba, BratislavaDen.sk - Bratislavský internetový denník

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 12. Januára 2018 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 13. Januára 2018 04:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1452N 17.1102E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Lavagance @KC Dunaj~

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: kozmik
Fotografie
Podobné podujatia
Koncert Horkýže Slíže
Overené podujatieKoncert Horkýže Slíže
Peterská Bašta, Svatopeterská 85, Hlohovec
Koncert skupiny Hrdza
Overené podujatieKoncert skupiny Hrdza
Zichyho kaštieľ, Divín
Fest Fajný Fest 2021
Overené podujatieFest Fajný Fest 2021
Kaštieľ Strážky, Spišská Belá