Marhalen vo Flame

Podujatie Bratislava

Marhalen vo Flame
Pridať do môjho kalendára
Koncerty
Web organizátora:
www.flame.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: igor@flame.sk

Marhalen je širokospektrálny, pop-rockovo-punkovo-bluesovo-rock´n´rollový hudobný liek takmer na všetko (niečo ako paralen, len oveľa silnejšie). Vznikol v roku 2014, ale jeho korene siahajú až do 90.-tych rokov minulého storočia. Po dvoch rokoch klinických testov v skúšobni sa Marhalen dostal na trh. Po prvý raz ho užili diváci na koncerte v Slezák Rock Pube 4. novembra 2016. Všetky hudobné „dávky“ (teda piesne) pochádzajú výhradne z dielne Marhalenu a sú v slovenskom jazyku.

Zloženie:
Marhalen sa skladá z piatich rôznych muzikantov a hudobníkov: Pavel Achs - spev, akustická gitara, Adrian Máňa – spev, elektrická gitara, Ján Coss – spev, elektrická gitara, Ján Nyíregyházki – bicie nástroje a Nina Ševcová – basgitara.

Na čo sa používa:
Marhalen sa užíva zlepšenie nálady (aj tej dobrej, ktorá je po ňom ešte lepšia), priaznivo pôsobí na nervový systém a celkový zdravotný a duševný stav divákov, odbúrava stres a depresie. Takisto tlmí bolesť a má blahodarný účinok na kĺby a svaly (hlavne pri pohybe do rytmu pod alebo pri pódiu).

Komu je určený:
Marhalen je určený všetkým vekovým kategóriám. Pri deťoch rozhodnú o užívaní Marhalenu ich rodičia alebo zákonní zástupcovia. Tehotné a dojčiace ženy musia pre zvýšené decibely konzultovať užívanie lieku so svojim lekárom.

Dávkovanie:
Deti do 3 rokov: dávkovanie určí rodič
Deti od 3 do 12 rokov: 1x ráno a pred spaním
Dospelí: minimálne 3 x denne, ale odporúča sa aj viac (tak ako pri všetkých liekoch platí, že ho treba užívať s rozumom)

Marhalen sa zatiaľ podáva buď masovo na verejných vystúpeniach a koncertoch alebo si ho môžete zadovážiť zadarmo na YouTube alebo na Facebookovej stránke Marhalenu.

Nežiaduce účinky:
Zatiaľ neboli zistené žiadne vedľajšie alebo nežiaduce účinky. Na rozdiel od väčšiny liekov sa môže užívať aj s istou dávkou alkoholu. Upozornenie: Marhalen môže byť prudko návykový, no podľa expertov sa ním nedá predávkovať.

Podporné na kapelu (entry) je 3uer na každú započatú hlavu.

Lístok na predpredaji nájdeš: https://tootoot.co/sk/events/5873add5b2829c0be4ea3812
Miesto v klube si rezervuješ na 0948 148 948
____________________________
Partneri:

Rocková republika
Tootoot - Podujatia vo vašich rukách
Music-zone.eu - Váš hudobný portál
Stolichnayask - Pravá ruská vodka
WELOVEGUITAR.net
FLAME Production - Slovenská klubová scéna
Gregi.net - Multikultúrny portál
Alternation.sk - new wave of music
Bombing.eu

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: FLAME Music Bar
Fotografie
Podobné podujatia