Milujem našu Zem s Jurajom Hnilicom

Podujatie Vysoké Tatry

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Podujatia pre deti, Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.hotelsolisko.sk
Ďalšie podujatia v meste Vysoké Tatry
Podrobnejšie informácie: linda@hotelsolisko.sk

Radi by ste strávili príjemný čas v lone tatranskej prírody ? V tom prípade Vás srdečne pozývame na víkend, ktorý sa bude niesť v duchu ,, Milujem našu Zem“ . V spolupráci s TANAPOM sme pre Vás pripravili zaujímavú expozíciu s tematikou tatranskej prírody a zoznámite sa tiež s rôznymi horolezeckými pomôckami ,technikou lezenia a dozviete sa množstvo zaujímavých vecí a príhod z našich lesov. To všetko pod vedením skúseného ochranára a horského vodcu. Deti sa môžu tešiť na pestrý animačný program, do ktorého sa môžu zapojiť aj rodičia.  V Sobotu nás tiež čaká koncert Juraja Hnilicu pod hviezdnou oblohou na brehu Štrbského Plesa, ktorý Hotel Solisko pripravil exkluzívne pre svojich hostí v rámci ich pobytu. Samozrejme aj široká verejnosť je u nás vítaná počas celého víkendu :)

 Podrobný časový harmonogram:

 

Sobota 25.6.2016

10: 00 – 16:00 : expozícia zvierat, ktoré žijú vo Vysokých Tatrách, ukážky horolezeckých techník, pomôcok a množstvo zaujímavých aktivít pod záštitou TANAPU v areáli Hotela Solisko Od 10: 00 – 19:00  : animačný program pre deti aj dospelých

19:00 : koncert Juraja Hnilicu na brehu Štrbského Plesa v areály Hotela Solisko

 Ak by ste sa u nás radi ubytovali na celý víkend počas tohto podujatia kontaktujte prosím naše rezervačné oddelenie : rezervacie@hotelsolisko.sk 

Lístky na koncert  Juraja Hnilicu pre verejnosť si môžete zakúpiť na linda@hotelsolisko.sk alebo na telefónnom čísle 0948/ 924 030 Cena lístku 10€/ osoba vrátane welcome drinku.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Hotel Solisko **** Štrbské Pleso
Fotografie
Podobné podujatia
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Kino Žriedlo, Bardejov
Komajota – 15 rokov
Komajota – 15 rokov
History Art & Music Club, Humenné