Motokros Myjava 2016

Podujatie Myjava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Auto Moto podujatia, Športové podujatia
Ďalšie podujatia v meste Myjava

Motokros Myjava 2016

50. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v motokrose na Kamennom kopci v Myjave sa bude v roku 2016 konať o týždeň neskôr, a to v nedeľu 8. mája. K presunu tradičného termínu prišlo kvôli tomu, že v nedeľu 1. mája sú veľké preteky v Českej republike a domáca i zahraničná motokrosová špička bude súťažiť tam. Po zvážení všetkých skutočností teda padlo rozhodnutie, že toto významné výročie myjavského motokrosu si zaslúži vážnosť a preteky sa budú konať síce neskôr, ale v kvalite, ktorú od nich priaznivci motošportu očakávajú. V Myjave sa bude súťažiť v kategóriách MX OPEN - MX2 - MX4 - MX JUNIOR a MX85. Tréningy sú naplánované od 8.15 h, samotné preteky odštartujú o 13.00 h.
Zaujímavosťou tohto ročníka je, že motokrosu budú predchádzať koncerty rockových skupín pripravované priamo v motokrosovom areáli. V sobotu 7. mája tu od 18.00 h vystúpia kapely Hrana, The Paranoid, Gladiator a Coverage. Srdečne vás pozývame, príďte si užiť atmosféru 50. ročníka myjavského motokrosu aj so sprievodnými podujatiami!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia