Národný poklad Habakuky

Podujatie Staré Hory

Národný poklad Habakuky
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Podujatia pre deti, Remeslá
Web podujatia:
habakuky.eu
Web organizátora:
habakuky.eu
Ďalšie podujatia v meste Staré Hory

Kde je najlepšie? No predsa doma.

U nás na Habakukoch  si vieme domáce poklady plne oceniť. Príďte k nám tento víkend a zažite to najlepšie z našej ľudovej kultúry.

Po prvý raz na Donovaloch, bude u nás skutočný poklad: Dielňa modrotlače s uznávanou módnou návrhárkou Mišenou Juhászovou, ktorá sa uskutoční v sobotu 21. júla. Príďte k nám aby ste zistili čo je to tá modrotlač, prečo patrí do zoznamu UNESCO, potlačte si vlastné látky, naučte sa ako ušiť krásne šaty a zistite prečo je tradičná modrotlač  skutočný národný poklad.

Okrem iného na Vás počas celého víkendu bude sprevádzať Horehronský spev, na hlavnom amfiteátri vystúpia členovia súboru, takže sa máte na čo tešiť.

A budeme mať aj mini jarmok s remeselníkmi a ľudovými výrobkami a ako vždy, i kopu výborných divadelných predstavení, súťaží pre deti a zaujímavých dielní.

Tešíme sa na Vás! Pre viac informácii sledujte náš event na našom Facebooku: https://www.facebook.com/events/2079068009011683/

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Habakuky
Fotografie
Podobné podujatia