Noc múzeí a galérií

Podujatie Sereď

Noc múzeí a galérií
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Sereď

Noc múzeí a galérií

DK – Mestské múzeum v Seredi

si Vás dovoľuje pozvať na Noc múzeí a galérií, ktorá bude prebiehať dňa 20. mája 2017 (sobota) v priestoroch Mestského múzea v Seredi od 10.00 hod. do 13.00 a od 18.00 do 21.00 hodiny a v priestore Bastióna kaštieľa v Seredi od 15.00 do 17.00 hodiny.
Podujatie je určené pre širokú verejnosť.

V múzeu budú mať odborný výklad k expozíciám a dejinám Serede Mária Diková, vedúca múzea a hostia: PhDr. Eva Vrabcová, archivárka Slovenského národného archívu na dôchodku (spoluautorka knihy Sereď – dejiny mesta) a Mgr. arch. Rastislav Petrovič - odborný radca Pamiatkového úradu v Trnave (predseda OZ Vodný Hrad, spoluautor knihy Sereď – dejiny mesta).

V bastióne kaštieľa v Seredi vystúpia majster šermiar Peter Koza a členovia Tovarišstva starých bojových umení a remesiel z Bratislavy - TOSTABUR v dvojhodinovom programe RYTIERI NA HRADE ŠINTAVA ( dej sa odvíja od témy: rytier v rytme lutny a verša, rytier hostiteľ a gurmán, rytier ochranca viery a rytier ideál a skutočnosť).

Vstup do expozícií a na výstavy v Mestskom múzeu je zdarma a na program v Bastióne kaštieľa v Seredi je vstupné: dospelí 2,- €, študenti a dôchodcovia 1,-€, deti do 15 rokov zdarma.

Miesto konania podujatia: Mestské múzeum v Seredi, Ul. M. R. Štefánika 8, Sereď
Dátum začiatku podujatia: 20. Mája 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 20. Mája 2017 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.2862N 17.7369E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Noc múzeí a galérií

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Rozprávkové prázdniny / Sereď
Overené podujatieRozprávkové prázdniny / Sereď
Mestský amfiteáter Sereď, Sereď
KLAMSTVO
Overené podujatieKLAMSTVO
Dom kultúry, Sereď
Rozprávkové prázdniny / Sereď
Overené podujatieRozprávkové prázdniny / Sereď
Mestský amfiteáter Sereď, Sereď