NOCI V MÚZEU: Fragile / Sereď

Podujatie Sereď

Koncert vokálnej skupiny Fragile je v súlade s pandemickými opatreniami Slovenskej republiky. 99 miest na sedenie, + skvelá atmosféra na nádvorí múzea spojeného s gotickým kostolom zo 14. storočia.

Podobné podujatia

#SAMEPROMOTEREVENTS#

Areál

Pod hviezdnou oblohou tohto leta sa uskutoční v Seredi cyklus exkluzívnych koncertov v priestoroch múzejnej záhrady obklopenej nádhernou zeleňou a dýchajúcej  históriou . Punc exkluzivity celému projektu dodáva kapacita 99 návštevníkov, možnosť ochutnať kvalitné vínko a prehliadka expozícií múzea v cene.

Múzejná  záhrada je prirodzeným pokračovaním muzeálnych expozícií na nádvorí múzea. Nachádza sa tam exteriérová expozícia zaniknutého stredovekého kostola zo 14. storočia, ktorý sa viaže k vzniku mesta Sereď. Vedľa novoveká farská studňa s hladinou vody v hĺbke 6,5 m. V záhrade sú tiež vystavené zaujímavé kamenné artefakty a galéria vzácnych tehál z rôznych období. Všetko je pripravené v súlade s pandemickými opatreniami.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: MaxiTicket.sk
Fotografie
Podobné podujatia
Konečne SPOLU
Overené podujatieKonečne SPOLU
Dom kultúry, Sereď
FRAGILE
Overené podujatieFRAGILE
Dom kultúry, Sereď
Hody Trebatice 2021
Overené podujatieHody Trebatice 2021
Motokárová dráha AMK, Trebatice
Robo Opatovský
Overené podujatieRobo Opatovský
Craft beer and coffee Pod Smrekom, Hlohovec
Richard Müller Leto 2021 - Hlohovec
Overené podujatieRichard Müller Leto 2021 - Hlohovec
Amfiteáter Pánska záhrada, Hlohovec