Papa Roach 2020

Podujatie Bratislava

Papa Roach, Hollywood Undead, Ice Nine Kills Bratislava 6.3.2020

@Papa Roach a @Hollywood Undead sa chcú osobne stretnúť s fanúšikmi v Bratislave! Ako predkapela sa predstaví Ice Nine Kills.

Kapely prídu spolu na Slovensko 6. marca 2020. Svoju energickú show predvedú v bratislavskej Eurovia aréne a práve teraz spúšťajú predaj VIP vstupeniek. Ich počet je výrazne obmedzený a okrem koncertu obsahuje aj nový dokument a stretnutie s kapelou!

Papa Roach boli dva krát nominovaní na cenu Grammy a absolvovali svetové turné s Marilynom Mansonom či Eminemom. Na Slovensku vystúpili v roku 2018 a ich strhujúca show nadchla preplnený amfiteáter v Seredi. Rozhodli sa preto vrátiť a prinesú si ako posilu amerických Hollywood Undead.

Nu-metalisti na čele s frontmanom Jacobym Shaddixom nahrali 10 štúdiových albumov a posledný z nich nesie názov “Who do you trust?”. Na ňom sa kapela vracia ku svojim hudobným koreňom a žiari opäť na výslní.

Papa Roach práve natočili nový zatiaľ neuverejnený dokumen, ktorí uvidia len návštevníci koncertu, ktorí si kúpia jeden z VIP balíkov. Viac informácií nájdete na stránke predajcu v sieti Ticketlive.sk.

Všetky typy lístkov si môžete kúpiť tu: https://www.ticketlive.sk/sk/event/papa-roach-hollywood-undead-bratislava-06-03-2020

Začiatok podujatia: 6. 3. 2020 18:00:00
Koniec podujatia: 6. 3. 2020 23:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Myška nie je líška
Overené podujatieMyška nie je líška
Dom odborov (Istropolis, zadný vch.), Bratislava, Bratislava
DESmod – Teatro set 2020
DESmod – Teatro set 2020
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ateliér Babylon, Bratislava
Katarína Koščová – Hranica dažďa
Katarína Koščová – Hranica dažďa
Veľký evanjelický kostol, Bratislava
Vyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Overené podujatieVyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Bratislava