Polemic v Clube Hron

Podujatie Bratislava

Polemic v Clube Hron
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Kam v Bratislave, Koncerty
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Polemic v Clube Hron

Začiatok podujatia: 19. decembra 2020
Slovenská jamaj ska a reggae kapela sa u nás predstaví po prvýkrát. Toto zoskupenie vás nenechá sedieť. Známe piesne, od tejto skupiny si môžete vychutnať už 19.12.2020
Zakúpte si už teraz najlepšie miesta
Dátum: 19.12.2020
Čas: 21.00 hod
Cena: 15€ státie
20€ sedenie
25€ VIP BOXY / iba v clube
Dôležité upozornenie: čas 21.00 hod neznamená začiatok vystúpenia, ale začiatok akcie, kde je interpret uvedený, ako hosť večera!

Všeobecné podmienky - Club HRON:
VSTUP: Club Hron si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie atď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne: iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.

REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Club Hron si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.

VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod. Vrátenie vstupeniek je možné maximálne 5 dní pred eventom. Po tomto termíne nebudeme akceptovať vrátenie vstupeniek!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia