Silné Reči v Dolnom Kubíne

Podujatie Dolný Kubín

Silné Reči v Dolnom Kubíne

Lístky v cene 14e si môžete zakúpiť priamo v Bare Severan na Radlinského 1728 v Dolnom Kubíne.

Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Nám sa ho pred siedmimi podarilo opraviť a do 8mej sezóny ideme ešte silnejší ako kedykoľvek predtým. Už začiatkom roka nás budete vidieť vo viacerých slovenských mestách, ktoré sme doteraz obchádzali, ale vrátime sa aj na naše obľúbené miesta.

Dolnokubínsky Bar Severan privíta troch mušketierov humoru v zložení:

Jaro Abaffy
Pochádza z Popradu, čo je počuť na jeho prízvuku, vidieť na jeho vystupovaní a cítiť na jeho podtatranskom prístupe k životu. Do Silných Rečí prišiel po svojom skvelom vystúpení na open mike počas jednej zo show. Pracuje ako systémový administrátor, čo sa silno prejavilo aj na jeho psychike.

Tomi Hudák
Jeden z najtalentovanejších slovenských humoristov súčasnosti. Pracoval pre SME, TV Markízu a RTVS. Svoje šialenejšie ja prezentuje v stand-up comedy show.

Stanislav Staško 3T - Tri Tvorivé Tvory
Herec, komik a skvelý improvizátor nabral mohutné skúsenosti popri účinkovaní v improvizačnej skupine 3T. V súčasnosti sa venuje najmä hraniu v divadle, stand-up comedy a improvizáciám.

Miesto konania podujatia: Bar Severan, Radlinského 1729, Dolný Kubín
Dátum začiatku podujatia: 28. Februára 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 28. Februára 2017 21:00
Pravdepodobné súradnice: 49.211N 19.2927E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Silné Reči v Dolnom Kubíne

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia