SUM 41 + SIMPLE PLAN

Podujatie Bratislava

SUM 41 + SIMPLE PLAN

Legendárna punk rocková ikona vystúpi v Bratislave aj so SIMPLE PLAN!

Skupina nominovaná na Grammy oznámila „Does This Look All Killer No Filler Tour“, blížiace sa celoeurópske turné so špeciálnymi hosťami Simple Plan.
Sum 41 pozýva fanúšikov na oslavu 20-teho výročia ich albumov “All Killer No Filler“ a “Does This Look Infected?“ Na našom americkom turné so Simple Plan sme sa veľmi dobre bavili a nevieme sa dočkať, kedy túto párty prinesieme aj do Európy,“ hovorí spevák Deryck Whibley. "Sme tak nadšení, že môžeme s vami na turné "Does This Look All Killer No Filler" osláviť výročia našich obľúbených albumov spolu s ďalšími populárnymi hitmi!" V nedávnom exkluzívnom rozhovore pre Rolling Stone sa skupina podelila o prvé detaily ich pripravovaného ôsmeho štúdiového albumu. Spevák Deryck Whibley povedal, že dvojalbum s názvom Heaven and Hell má potenciál byť najambicióznejším v kariére kapely. Polovica albumu smeruje SUM 41 späť k ich pop punkovým koreňom - Heaven, zatiaľ čo druhá je striktne metalová - Hell. Spoločne s hlavným headlinerom punk rockového gala večera vystúpi aj ďalšia svetovo populárna formácia z Kanady Simple Plan, známa hitmi “Perfect“ , “Welcome To My Life”, “I'm Just a Kid“, “Untitled“.

Veľkolepá gitarová šou plná energie sa uskutoční 6. októbra 2022 v bratislavskej INCHEBA EXPO.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Miro Jaroš - TOBOGAN turné so Seditkami
Overené podujatieMiro Jaroš - TOBOGAN turné so Seditkami
Amfiteáter Rača, Bratislava, Bratislava
LP
Overené podujatieLP
NTC Aréna, Bratislava