SUPER SVET

Podujatie Zlaté Moravce

SUPER SVET

Predstavujeme Vám unikátny rodinný event SUPER SVET. Pre túto akciu treba veľkú plochu, ktorá bude celá pripravená pre deti a rodiny. Tento obrí projekt sme aj preto umiestnimi do športových hál.

Podujatie je zamerané na pohyb a inšpiráciu detí k pohybu. Našim cieľom je spríjemniť nedeľné popoludie pre rodiny s deťmi, ktoré radi tancujú , skáču , ne/poslúchajú J, ale hlavne sa radi bavia. Nedeľa je pre nás deň, ktorý patrí rodine, preto budeme radi, ak nás navštívite a zabavíme sa spoločne.

Priebeh podujatia je kombinácia voľnej pohybovej činnosti na nafukovacích aktrakciach, rôznych charakterov a veľkej interakcie s deťmi, ktorú vedie známy tanečník Johnny Mečoch. Ako novinka na slovensku : DINOPARK.

Johnny sa venuje deťom už 15 rokov. Počas tohto obdobia sa sám z neho vyvynul destký super hrdina SUPER TANEČNÍK v ktorom inšpiruje deti k návykom pohybu a k tancu. Počas podujatia vystúpi spolu so svojimi tanečníkmi.

Súčasťou Super Sveta sú aj ROZPRÁVKOVÝ HRINOVIA. Deti tak budú mať šancu sa stretnúť so svojou obľúbenou rozprávkovou postavičkou s ktorou sa môžu aj odfotiť. Pripravených máme 12 maskotov, preto veríme, že si deti nájdu svoju obľúbenú postavičku.

Ako novinku na Slovensku, sme pripravili pre deti detský DINOPARK. Deti tak budú môcť stretnúť dinosaura priamo vo svojom meste. Pre tých nejmenších máme baby dino, ktoré budú môcť kŕmiť a dokonca sa môžu na ňom aj povoziť. Najväčší dinosaurus meria 9m.

Pre najmenším máme pripravený ODRÁŽATKOVÝ MOTOPARK, ak detičky budú bolieť nožičky, môžu sa voziť na odrážatkách.

O občerstvenie bude postarané. V našom MŇAMKOVOM TRHU si nájdu svoju mlsku všetci maškrtníci. Ak náhodou nebudete variť nedeľný obed, my sa o Vás postaráme . V rámci eventu bude aj zóna, kde budú pripravené skvelé hotdogy.

kontakt: info@supertanecnik.sk 

29
Mar 2020
15:00

Mestský štadión - Športová Hala. Zlaté Moravce

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.