Svetobežnícke kino v Nitre - Magická Kolumbia

Podujatie Nitra

Svetobežnícke kino v Nitre - Magická Kolumbia
Pridať do môjho kalendára
Kino, Prednášky, besedy, kurzy
Ďalšie podujatia v meste Nitra

Svetobežnícke kino v Nitre - Magická Kolumbia

KOLUMBIA – MAGICKÝ REALIZMUS V PRIAMOM PRENOSE

Po rokoch nepokojov konečne otvorená svetu a turistom, zaujímavá vďaka mixu moderného a tradičného, ospevovaná cestovateľskými bedekrami, televíznymi stanicami a turistami, ktorí sa z nej vracajú plní zážitkov. Taká je Kolumbia. Z obrovského juhoamerického kontinentu je dnes práve ona najväčším lákadlom.
Na západe ju obmýva Tichý oceán, na severe Karibské more, západnou časťou územia sa tiahne pohorie Andy – rôzna nadmorská výška v krajine (najvyšší vrchol na Karibskej planine dosahuje 5775 m) je dôvodom veľkej rozmanitosti v teplotách a klíme. Tropická fauna a flóra, najvyššie palmy sveta, chutná káva, to najrozmanitejšie ovocie, aké v našich končinách vôbec nepoznáme... K tomu divoká a zaujímavá história, farebné mestečká, rum, tanec a priateľskí Kolumbijčania.

Príďte okoštovať z tejto jej širokej palety chutí. Filip Gelačik, pre ktorého je juhoamerický kontinent srdcovkou, vám prostredníctvom svojich fotografií predstaví nielen krajinu, ale aj jej najvýznamnejšie osobnosti. Možno ste ani netušili, kto všetko je Kolumbijčan

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia