TRÓJSKE BAHNO

Podujatie Šurany

TRÓJSKE BAHNO
Pridať do môjho kalendára
Bežecké podujatia, Koncerty, Športové podujatia
Web podujatia:
www.trojskebahno.sk/
Web organizátora:
www.trojskebahno.sk/
Ďalšie podujatia v meste Šurany
Podrobnejšie informácie: 0902 886 920
Dom Matice slovenskej Šurany v spolupráci s Miestnym odborom Matice slovenskej a Občianskym združením Hrádocká Venuša Vás srdečne pozýva na prekážkový krosový beh TRÓJSKE BAHNO.

V sprievodnom programe sme však nezavreli ani na našich najmenších a pripravili sme tak pre nich kopu zábavy a radosti. Deti si budú mať možnosť vyskúšať rôzne zábavné hry, nakresliť si pekný obrázok, či vymaľovať Trójsku maľovanku. Svojimi ukážkami ich pozornosť isto upútajú Hasiči, nafukovací hrad či mnoho iných atrakcií.

Pre milovníkov hudby sme pripravili niečo z tvrdšieho súdka v podobe troch rockových kapiel. Dlhá doba zo Šurian, Kapodaster zo Šurian a hostia z Palárikova Zatúlaný pes. 

Samozrejmosťou budú stánky s občerstvením, cukrová vata a posedenie pri hudbe do 24. hodiny.

Na účastníkov prekážkového krosového behu TRÓJSKE BAHNO sa už teraz veľmi tešíme a pevne veríme, že spolu zažijeme krásny deň plný adrenalínu dobrej hudby, chutného jedla, no hlavne dobrej nálady v kruhu ľudí, ktorí majú radi kultúru umenie a šport.


PROPOZÍCIE BEHU - kliknutím sem


REGISTRÁCIA - kliknutím sem

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Dom Matice slovenskej v Šuranoch
Fotografie
Podobné podujatia