Turistický deň 2017 (Čabiny - Krásny Brod)

Podujatie Krásny Brod

Turistický deň 2017 (Čabiny - Krásny Brod)

TURISTICKÝ DEŇ 2017


Gréckokatolícke mládežnícke centrum Bárka

Vás srdečne pozýva dňa 1.mája 2017 na

Turistický deň s otcom arcibiskupom Jánom Babjakom SJ

Trasa:

ČABINY - KRÁSNY BROD, MONASTYR ZOSLANIA SVÄTÉHO DUCHAŠtart turistického pochodu: priebežne od 9.00 do 10.00 hod. v obci Čabiny (pri družstve)

Trasa je spoločná pre všetkých mladších i starších.

V cieli na Vás budú čakať rôzne atrakcie a možnosť občerstvenia.


Miesto zrazu je v Čabinách pri areáli družstva (na konci ulice Obecná) .

Trasa meria cca 7 km s prevýšením +247/-212 m a je spoločná pre starších i pre deti. Tu chceme upozorniť na to, aby pre deti do 11 rokov bol zabezpečený dozor, a to aspoň jedna zodpovedná osoba na 15 detí. Pre staršie deti stačí jedna zodpovedná osoba približne na 20 detí. Po príchode účastníkov do cieľa bude pre nich pripravený program.

Registrácia účastníkov: Po príchode autobusu na miesto začatia turistického pochodu, do neho nastúpi animátor, ktorému sa prihlásia zodpovedné osoby za autobus. Tie budú oboznámené s potrebnými informáciami o trase (každý zodpovedný dostane mapu trasy, potrebné kontakty, ako aj ďalšie informácie) a taktiež animátorovi odovzdajú: prezenčné listiny, peniaze za skupinu a údaje o sebe - meno a priezvisko a číslo mobilného telefónu. Animátor bude pri registrácii vyberať aj štartovné /účastnícky poplatok/, ktorý bude len symbolický: 0,50 EUR/osoba. S organizovaním takejto akcie sú spojené aj nemalé náklady / atrakcie, atď./

Chceme Vás poprosiť, aby ste ešte pred príchodom na miesto začatia pochodu vyplnili prezenčnú listinu ( iba jednu a to za ZKSM) a aby sa skupiny nezdržiavali ich vypĺňaním pri registrácii. Chceme Vás tiež poprosiť, aby ste pri nástupe deti do autobusu vo vašej farnosti skontrolovali, či majú potrebné oblečenie, obuv, pršiplášte v prípade nepriaznivého počasia, jedlo a vodu. Občerstvenie sa bude dať iba zakúpiť a to až v cieli turistického pochodu, čiže v Monastyre v Krásnom Brode.

Pripomíname účastníkom, ktorí sa rozhodnú ísť autom, aby nezabudli, že začiatok a koniec trasy nie je v rovnakom bode a teda je nutné myslieť na preparkovanie auta

Miesto konania podujatia: Krásny Brod, Prešov Region, Slovakia, Krásny Brod
Dátum začiatku podujatia: 1. Mája 2017 09:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Mája 2017 17:00
Pravdepodobné súradnice: 49.2333N 21.9E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Turistický deň 2017 (Čabiny - Krásny Brod)

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Kino Žriedlo, Bardejov
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Dom kultúry, Poprad
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Mestské kultúrne stredisko, Kežmarok
Rozprávkové prázdniny / Sereď
Overené podujatieRozprávkové prázdniny / Sereď
Mestský amfiteáter Sereď, Sereď