TUŽINA GRO(O)VE

Podujatie Tužina

TUŽINA GRO(O)VE
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Koncerty, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Tužina

TUŽINA GRO(O)VE

Ďalší ročník hudobného multižánrového festivalu Tužina Gro(o)ve je zameraný na alternatívnu hudobnú scénu, na žánre ako rock, blues, folk, hip-hop, experimentálnu či elektronickú hudbu. V alternatívach to už tak býva, že sa snažite vyjadriť pocit či zážitok, ktorý sa nedá definovať jedným slovom. A ak sa pokúsite nájsť to, čím by sa to dalo vystihnúť intuitívne, budete vždy siahať iba po synonymách ako, iné, špecifické, svojské či výnimočné.

Festival je dvojdňový, čiže sú k dispozícii aj sobotné vstupenky. Pre skupiny kamarátov tu máme možnosť kúpiť si 5+1 permanentku, ktorá vašej partii ušetrí dáku tú korunku. Dovolili sme si ponúknuť tzv. PODPORENKY, čo sú v podstate permanentky s trochu vyššou cenou, kúpov ktorých podporíte náš malý multižánrový alternatívny festivalík.
Pre tých odvážnejších ponúkame ku PODPORENKE tričko festivalu Tužina Gro(o)ve 2017, ktoré si priamo na festivale budete môcť vyskúšať. ĎAKUJEME!!!! A naspäť k festivalu, kde bude k dispozícii stanové mestečko s parkovaním, veľa dobrého jedla, najmä domáce špeciality. Pivné dobroty od pivovaru Pernštejn potešia nejedného znalca dobrého piva. Hudobný program sa bude odohrávať na dvoch pódiách. Okrem hudby čaká návštevníkov aj pestrý nehudobný program ako Zábavná talkshow Také zo života, Quiz, Workshopy, Gro(o)ve market atď. Maškrty pre vegánov, vegetariánov, ale i všetkých mäsožravcov sú povinnou výbavou asi každého festivalu avšak u nás nebude chýbať aj čajovňa s chillout zónou a detským kútikom.

Viac info na www.tuzinagroove.sk

Fotografie
Podobné podujatia
Šláger - MEGA SILVESTER 2019
Overené podujatieŠláger - MEGA SILVESTER 2019
Mestská športová hala Partizánske, Partizánske
SILVESTER 2019
SILVESTER 2019
kongresová sála KC, Bojnice
Honza Nedvěd - 50 let na scéně
Honza Nedvěd - 50 let na scéně
Kultúrny dom Samka Dudíka, Myjava
KOLLÁROVCI-Najkrajšie Vianoce 2019
KOLLÁROVCI-Najkrajšie Vianoce 2019
Športová hala Trenčín, Trenčín