Vianočné trhy pod pyramídou 2015

Podujatie Bratislava

Vianočné trhy pod pyramídou 2015

RTVS v spolupráci s Moje pokračuje v úspešnej tradícii vianočných trhov, ktoré minulý rok v Záhrade POD PYRAMÍDOU navštívilo takmer 20-tisíc ľudí.Tento rok sa Vianočné trhy pod pyramídou uskutočnia od 1. do 18. decembra 2015.

Až 18-dňový vianočný festival plný hudby, zábavy, kvalitného jedla a jedinečnej vianočnej atmosféry:
- otvorené denne od 12:00 do 22:00 h - koncerty od 18:00 do 22:00 h - 70 živých koncertov: denne štyri kapely so 45-minútovým programom - Sima Martausová, Chiki-liki tu-a, Fragile, Puding Pani Elvisovej, Para, Čoko-voko, Saténové ruky, Modré hory, Walter Schnitzelsson, Banda, Rusín Čendeš Orchestra, Nocadeň, Miro Jaroš, In Vivo, Maca Vilhanová, Vlasta Mudríková, Zuzana Homolová, Janais Grape night (zimný festivalový večer), predstaví sa aj Komorný zbor Bratislavského konzervatória a ďalší interpreti - inscenovaná detská klauniádu Bartók a drevený princ - Mikulášsky program určený najmenším návštevníkom - každý pracovný deň o 12:30 záznamy z koncertov Slovensko 2015 Advent - pribudne ďalší vyhrievaný veľkokapacitný stan, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna - 9 stánkov s ponukou kvalitných jedál, trh s darčekmi a množstvo prekvapení v jedinečnom sviatočnom prostredí - zvýšený komfort pre návštevníkov

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Trh - Piac - Markt 2020
Trh - Piac - Markt 2020
Stará tržnica, Bratislava
10. ročník Rodinného trhu Ružinovčanov
10. ročník Rodinného trhu Ružinovčanov
Paneurópska vysoká škola, Bratislava
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
SWAP
SWAP
Monsters Cafe and Bar, Bratislava
Africké trhy v Bratislavě
Africké trhy v Bratislavě
Trhovisko Miletičova, Bratislava
Myška nie je líška
Overené podujatieMyška nie je líška
Dom odborov (Istropolis, zadný vch.), Bratislava, Bratislava