Vianočný koncert Mária Čírová & Robo Opatovský

Podujatie Vranov nad Topľou

Vianočný koncert Mária Čírová & Robo Opatovský

Mária Čírová - speváčka, skladateľka, klavíristka spieva a hudbe sa venuje už od detstva. V roku 2008 vyhrala autorskú súťaž Coca-Cola PopStar. Na konte má veľa hitov, medzi najznámejšie patria Búrka, Chýbaš, Kto vie a v súčastnosti valcuje slovenský rádioéter hitom Unikát. Na Vianočnom turné zaspieva svoje naj hity, skladby z minuloročného Vianočného albumu a niekoľko duetov s Robom. Nebude chýbať ani ich úspešný minuloročný hit "Vianoce".

Robo Opatovský - spevák a skladateľ patrí už 20 rokov k úspešným stáliciam na slovenskej hudobnej scéne. Na svojom konte má niekoľko albumov a množstvo hitov (Natália, Prší, Prílev energie, Niečo máš, Hovorila po španielsky atď.), ktoré oslovujú takmer všetky vekové kategórie. Na Vianočnom turné zaspieva hity zo svojich dvoch platinou ocenených Vianočných albumov (Vianočná pošta, Čas sviečok, Dieťa spí, Na vločkách), ale aj úplne nové skladby z najnovšieho albumu Vianočné duetá.

Miesto konania podujatia: Mestský dom kultúry, prísp. org., M. R. Štefánika 875/200, Vranov nad Topľou
Dátum začiatku podujatia: 18. Decembra 2017 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 18. Decembra 2017 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.8871N 21.6867E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Vianočný koncert Mária Čírová & Robo Opatovský

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Agentúra Kalypso
Fotografie
Podobné podujatia
Sibelius, Suchoň a Schumann
Sibelius, Suchoň a Schumann
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislava
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ateliér Babylon, Bratislava