Cestovateľský festival Cestou necestou v Humennom 2019

Podujatie Humenné

Cestovateľský festival Cestou necestou v Humennom

Prvý krát cestovateľský festival Cestou necestou v centre voľného času Dúha v Humennom.
Spolu s Alex navštívime 12 ostrovov raja na zemi s názvom Maldivy a porozprávame sa aj o Indii a prečo je dôležité správať sa zodpovedne aj na cestách.

18:00 Alexandra Kováčová - Maldivy, život miestnych ľudí vs. rezorty
Väčšina ľudí navštevuje Maldivy tak, že si užívajú drahé all inclusive rezorty. Tam však vôbec neprídu do styku s miestnymi ľuďmi a ich kultúrou, a tak o tom, aké Maldivy v skutočnosti sú, nemajú ani predstavu. Akí sú miestni ľudia? Čím sa líšia od Indov či Srílančanov? Čomu sa denne venujú a čím sú jedineční? Alex strávila na Maldivách mesiac, a to na 12 rôznych ostrovoch a porozpráva nám svoje zážitky z tohto raja na zemi.

Crazy Sexy Fun Traveler

19:10 Dominika Hagarová a Veronika Šustáková
Zodpovedné cestovanie v Indii aj po svete - veľká nuda či boom v spôsobe cestovania?
Môže vôbec ísť zodpovednosť dokopy s ťažkou pohodou a slobodou cestovania? Veru môže! A práve o tom Vám prídu porozprávať dve cestovateľky – Dominika a Veronika, ktoré počas štúdia rozvoja cestovného ruchu v siedmich krajinách začali lákať aj časti sveta menej prebádané. A tak sa na cestovanie pozerajú nielen z pohľadu skúsených cestovateliek, ale aj profesionálok. O svojich cestovateľských skúsenostiach od bláznivých svetom nespútaných cestovateliek až po napísanie cestovateľského sprievodcu zameraného na zodpovedné cestovanie do odľahlých častí Indie Vám prídu porozprávať do Humenného.

www.notroublegotravel.com

Vstupné:
- 5 € predpredaj
- 6 € na mieste
- 4 € na mieste na poslednú prezentáciu

LÍSTKY: https://tinyurl.com/yxjdzxm9

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Festival Svetla: LÁSKA
Festival Svetla: LÁSKA
Cultus Ružinov, Bratislava
Beerfest Trenčín 2020
Beerfest Trenčín 2020
Areál výstaviska EXPO CENTER, Trenčín
Rozhybkosti 2020
Rozhybkosti 2020
Kasárne Kulturpark, Košice