FOLKOVÉ VIANOCE 2019

Podujatie Brezno

FOLKOVÉ VIANOCE 2019

13. ročník predvianočného festivalu

Folkové vianoce započali svoju históriu ako malý festival folkovej hudby v roku 2006 v komorných priestoroch MsKS v Brezne. Keďže sa hneď prvý ročník tešil pozitívnym ohlasom, organizačný tím sa rozhodol presunúť miesto konania do rozmernejších priestorov Bombura klubu, kde úspešne pokračoval až po deviaty ročník. Čoraz väčší záujem a rozširovanie sa stálej diváckej základne – na čom nemalú zásluhu má aj pravidelná účasť zástupcov z rodiny Geišbergovcov – doviedlo organizačný tím k rozšíreniam o viaceré umelecké vystúpenia, expozície, či workshopy, ako aj k presunutiu hlavnej časti programu do nezávislých, pokojnejších, no rozmernejších a atmosféry plných priestorov zrekonštruovanej breznianskej synagógy.

 

Hlavnú náplň tohtoročného programu budú v obidva dni tvoriť večerné hudobné vystúpenia. V úvodný deň sa ako prvé dve v poradí predstavia pesničkárky Mária Knoppová a po nej Mirka Miškechová. Nadviaže stand-up komik a pesničkár Peter Petiar a večer zavŕši známe hudobné zoskupenie Hrdza.

Predpredaj vstupeniek v TIC Brezno

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
VEČIEROK POD HVIEZDAMI
VEČIEROK POD HVIEZDAMI
Mestský park na námestí, Brezno
OKEY LETO mini
OKEY LETO mini
Námestie gen. M.R. Štefánika, Brezno
FRAGILE
FRAGILE
Dom kultúry, Brezno
Žiadny obrázok
Overené podujatieFestival STREDOVEK.SK
Bzovík opevnený kláštor, Bzovík