Generali Balans Minimaratón

Podujatie Banská Bystrica

Generali Balans Minimaratón

Najväčšie dedikované podujatie pre rodiny s deťmi. Veľmi silný deň nabitý nemilosrdnými súbojmi najmenších atlétov na trati a úsmevmi v cieli. Behy pre všetky deti do 15 rokov, od najmenších po najväčších. Kategórií máme dosť na to, aby sa každý mohol zaskvieť.

Deti od 6 do 10 rokov budú zároveň súperiť o body v predposlednom bodovanom podujatí Marathon BB miniTour 2019.

Na svoje si prídu aj mamičky s kočíkmi v behu na jednu symbolickú míľu. Šťavnaté sú už tradične preteky najmenších lezúňov priamo v centre diania. Samostatný beh majú deti s hendikepom.

Všetci v cieli získajú ozajstnú medailu s originálnym vizuálom iba pre toto podujatie. Samozrejmosťou sú oddelené behy, samostatne pre dievčatá a samostatne pre chlapcov. Nech je to fér. Rozhoduje túžba po víťazstve, ktorá v každom malom šampiónovi a jeho rodičoch nepochybne drieme.

Dátum akcie: 31.8.2019
Miesto konania: park pod pamätníkom SNP, presne tam, kde sme v roku 2012 s Minimaratónom začínali. Sprievodný program bude zameraný na aktivity pre celú rodinu, tešte sa, bude čo robiť. Online registrácia prebieha v pohodlí domova, rovnako sa zaregistruješ aj v deň D-1, teda 30.8.2018 v Europa SC.

Pomôžte nám vytvoriť Slovenský rekord v počte detí držiacich sa za ruky.
Len pre vás vystúpi speváčka Sima!
Prelet lietadla a zhodenie lístkov s číslami zaradíme do programu tiež, osvedčilo sa :)

Sobota o 8:30 – 12:00

Fotografie
Podobné podujatia