Kurz Bežkovania 2018

Podujatie Kremnica

Kurz Bežkovania

Beh na lyžiach patrí medzi najzdravšie športy na svete a je aj skvelým doplnkovým športom k akýmkoľvek iným, nielen CrossFit-u. Banská Bystrica a jej okolie preň ponúka výborné zázemie a čoraz viac ľudí objavuje, alebo znovuobjavuje čaro behu na lyžiach. Upravené trate v neďalekých kopcoch, či novovytvorený areál zimných športov na Plážovom kúpalisku využíva množstvo „hobby“ jazdcov a amatérov. Mnohí jazdia roky, no stále sa nevedia posunúť a zlepšiť svoju techniku.

Rozhodli sme sa reagovať na podnety ľudí, ktorí by sa bežkovať chceli naučiť od základov, ale aj tých pokročilých s cieľom zlepšiť sa, naučiť sa behať správne, skonzultovať a odstrániť prípadné chyby, či zefektívniť už existujúci štýl.

Pozývame Vás preto na jednodňový kurz behu na lyžiach pre dospelých.

Zažite skvelý čas, užite si zábavu na snehu a vráťte sa do čias lyžiarskych zájazdov.

Dôraz: učenie sa správnej techniky klasického, aj voľného štýlu, zdokonalenie už existujúcej techniky, odstraňovanie chýb, celkové zefektívnenie pohybu pri behu na lyžiach

Termín: Sobota 6.1.2018

Čas: 09:00-15:00 s hodinovou prestávkou na obed v čase 12:00-13:00

Miesto: v hre je viacero alternatív – Plážové kúpalisko v Banskej Bystrici, Štadión zimných športov Králiky alebo štadión na Skalke pri Kremnici. V závislosti od podmienok a upravenosti tratí bude konkrétne miesto včas upresnené a každý prihlásený účastník bude v dostatočnom predstihu informovaný e-mailom a sms-kou.

Bežeckú výstroj si zabezpečujú účastníci individuálne.

Cena: 20€,

Tréner: Štefan Oravec, bývalý reprezentant Slovenska v behu na lyžiach, účastník Majstrovstiev sveta juniorov, Majstrovstiev sveta do 23 rokov, niekoľkonásobný majster Slovenskej republiky, aktívny člen Slovenskej lyžiarskej asociácie.

Pre záväzné prihlásenie sa vyplňte Prihlášku na www.basegym.sk alebo na tomto linku:
https://goo.gl/forms/PpBdCAUIqQOEVeBq1

Počet účastníkov je obmedzený.

Prípadné dodatočné informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0918 627 493 – Štefan Oravec.

Zmena programu vyhradená.

Miesto konania podujatia: Skalka arena, Skalka pri Kremnici, Kremnica
Dátum začiatku podujatia: 6. Januára 2018 09:00
Dátum ukončenia podujatia: 6. Januára 2018 15:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7387N 18.9828E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Kurz Bežkovania

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: BASE GYM Banská Bystrica
Fotografie
Podobné podujatia